Komandu statistika

KomandaGPWLTOTWOTLPTSGFGAPP%PK%SSAFOW%PIM
HK Prizma/IHS36529002129423012.7377.55958148748196
HK Dinaburga34327013137818511.8382.56889119146172
HS Rīga34724021198815913.0176.80781127639125
HK Olimp3618120334513010612.1185.07125994955201
HK Liepāja33208032521428117.1886.26104189952182
HK Zemgale36265041611788819.3286.27124794750153
HK Mogo35282023652016226.6392.62128771356149
GPNospēlētās spēles / Games PlayedWUzvaras / Wins
LZaudējumi / LossesTNeizšķirts / Tied score
OTWUzvara papildlaikā / Overtime winOTLZaudējums papildlaikā / Overtime Losse
PTSPunkti / PointsGFGūtie vārti / Goals for
GAZaudētie vārti / Goals AgainstPP%Vairākuma procents / Powerplay %
PK%Mazākuma procents / Penalty kill %SIzdarītie metieni / Shoots for
SASaņemtie metieni / Shoots againstPIMNoraidījumu minūtes / Penalty minutes
FOW%Uzvarēto iemetienu procents / Faceoff win percentage
OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Mogo MGO3565
Komanda HK Zemgale ZMG3661
Komanda HK Liepāja LPJ3352
Komanda HK Olimp OLI3645
Komanda HS Rīga RIG3419
Komanda HK Dinaburga DGV3413
Komanda HK Prizma/IHS PRZ3612
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Gatis Gricinskis Gricinskis53
Komanda HK Zemgale/LLU Ozoliņš51
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs50
Komanda HK Mogo/LSPA Sarkanis45
Komanda HK Mogo/LSPA Bajaruns43
Komanda HK Liepāja Plānics43
Komanda HK Liepāja Seliutin42
Komanda HK Mogo/LSPA Ozoliņš41
Komanda HK Mogo/LSPA Bucenieks38
Fona attēlsFona attēls