Komandu statistika

KomandaGPWLTOTWOTLPTSGFGAPP%PK%SSAFOW%PIM
HK Prizma/IHS2322000155515411.7175.0059496249132
HK Dinaburga243200017441229.3283.7461078343123
HS Rīga21514011135410814.0077.334908463775
HK Olimp2010802024755311.4688.1275547555101
HK Liepāja2213602129805015.3887.7065957348122
HK Zemgale24193011411215516.8184.2681363252108
HK Mogo24201012421463329.0695.1985250253104
GPNospēlētās spēles / Games PlayedWUzvaras / Wins
LZaudējumi / LossesTNeizšķirts / Tied score
OTWUzvara papildlaikā / Overtime winOTLZaudējums papildlaikā / Overtime Losse
PTSPunkti / PointsGFGūtie vārti / Goals for
GAZaudētie vārti / Goals AgainstPP%Vairākuma procents / Powerplay %
PK%Mazākuma procents / Penalty kill %SIzdarītie metieni / Shoots for
SASaņemtie metieni / Shoots againstPIMNoraidījumu minūtes / Penalty minutes
FOW%Uzvarēto iemetienu procents / Faceoff win percentage
OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Mogo MGO2442
Komanda HK Zemgale ZMG2441
Komanda HK Liepāja LPJ2229
Komanda HK Olimp OLI2024
Komanda HS Rīga RIG2113
Komanda HK Dinaburga DGV247
Komanda HK Prizma/IHS PRZ235
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Gatis Gricinskis Gricinskis40
Komanda HK Zemgale/LLU Ozoliņš38
Komanda HK Mogo/LSPA Sarkanis36
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs31
Komanda HK Mogo/LSPA Želubovskis29
Komanda HK Mogo/LSPA Bucenieks29
Komanda HK Mogo/LSPA Bajaruns28
Komanda HK Mogo/LSPA Grīnbergs28
Komanda HK Zemgale/LLU Zabusovs26
Fona attēlsFona attēls