Komandu statistika

KomandaGPWLTOTWOTLPTSGFGAPP%PK%SSAFOW%PIM
HK Olimp115501012362716.0088.004392656050
HK Mogo109000119571229.0992.163492575451
HK Zemgale118300016583112.2884.483592995258
HK Prizma/IHS9170013206014.5876.362473825255
HK Liepāja10630101435239.2687.933032804858
HK Dinaburga9090000205310.5380.952412894742
HS Rīga10350119284816.0078.952574233338
GPNospēlētās spēles / Games PlayedWUzvaras / Wins
LZaudējumi / LossesTNeizšķirts / Tied score
OTWUzvara papildlaikā / Overtime winOTLZaudējums papildlaikā / Overtime Losse
PTSPunkti / PointsGFGūtie vārti / Goals for
GAZaudētie vārti / Goals AgainstPP%Vairākuma procents / Powerplay %
PK%Mazākuma procents / Penalty kill %SIzdarītie metieni / Shoots for
SASaņemtie metieni / Shoots againstPIMNoraidījumu minūtes / Penalty minutes
FOW%Uzvarēto iemetienu procents / Faceoff win percentage
OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Mogo MGO1019
Komanda HK Zemgale ZMG1116
Komanda HK Liepāja LPJ1014
Komanda HK Olimp OLI1112
Komanda HS Rīga RIG109
Komanda HK Prizma/IHS PRZ93
Komanda HK Dinaburga DGV90
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Patriks Zabusovs Zabusovs21
Komanda HK Zemgale/LLU Ozoliņš21
Komanda HK Mogo/LSPA Želubovskis17
Komanda HK Mogo/LSPA Polcs17
Komanda HK Mogo/LSPA Sarkanis15
Komanda HK Mogo/LSPA Gricinskis15
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs14
Komanda HK Mogo/LSPA Grīnbergs13
Komanda HS Rīga Fricbergs13
Fona attēlsFona attēls