Protokols

Komanda 2313
Jaromir David ŠusterovasEmīls Ezītis
2:6 25. septembris 13:00 Elektrenai ice arena
Komanda 2307

Spēles notikumi

1. periods
00:00DRGGK In#42 Rūdolfs Gusts Lazdiņš
00:00ENEGK In#1 Maxim Duve
06:52DRGVārti (EQ)#14 Ņikita Priede, piespēles: #20 Kristiāns Zelts, #24 Aleksandrs Galkins
07:27DRGNoraidījums- KĻŪDA - - Kneeing (5 + 20 min)
10:59DRGNoraidījums#73 Didzis Jansons - Delay of game (2 min)
12:16DRGNoraidījums- KĻŪDA - - Interference (2 min)
16:55ENENoraidījums#55 Nazar Ruzhnikov - Tripping (2 min)
2. periods
21:32ENEVārti (EQ)#11 Jaromir David Šusterovas, piespēles: #13 Dovydas Laimutis, #7 Karolis Krasilnikovas
22:42ENENoraidījums#17 Matas Mikalauskas - Slashing (2 min)
23:11DRGVārti (PP1)#19 Miķelis Rēdlihs, piespēles: - KĻŪDA -
30:17ENENoraidījums#29 Yaroslav Panchenko - High-sticking (2 min)
32:05DRGVārti (PP1)#92 Renārs Cipruss, piespēles: - KĻŪDA -, #8 Reinis Demiters
3. periods
41:58ENENoraidījums#88 Danil Tsarkovskyi - Cross-checking (2 min)
43:04DRGVārti (PP1)- KĻŪDA -, piespēles: #73 Didzis Jansons, #24 Aleksandrs Galkins
43:23DRGNoraidījums#20 Kristiāns Zelts - Boarding (5 min)
46:39DRGVārti (SH1)- KĻŪDA -, piespēles: #7 Andrejs Bogdanovs, - KĻŪDA -
50:28ENEVārti (EQ)#11 Jaromir David Šusterovas, piespēles: #55 Nazar Ruzhnikov, #29 Yaroslav Panchenko
56:04DRGVārti (EQ)- KĻŪDA -, piespēles: #19 Miķelis Rēdlihs, #92 Renārs Cipruss
60:00ENEGK Out#1 Maxim Duve
60:00DRGGK Out#42 Rūdolfs Gusts Lazdiņš

Iemetieni

Komanda 2313ENE33 Komanda 2307DRG29

Metieni

Komanda 2313ENE23 Komanda 2307DRG37

Spēlētāju statistika

Komanda 2313ENE POS G A P PIM
Maxim Duve (1) GK0000
Paulius Rumševičius (2) D0000
Sergii Lohach (5) D0000
Karolis Krasilnikovas (7) F0110
Oleksandr Zaruba (9) F0000
Jaromir David Šusterovas (11) F2020
Kipras Grabliauskas (12) F0000
Dovydas Laimutis (13) F0110
Rokas Arbačiauskas (16) D0000
Matas Mikalauskas (17) D0002
Donatas Kumeliauskas (19) F0000
Klymentii Lysak (22) F0000
Dominykas Škadauskas (24) F0000
Artem Redko (28) F0000
Yaroslav Panchenko (29) F0112
Nazar Ruzhnikov (55) F0112
Artūrs Tomsons (77) D0000
Ernests Azarevičs (81) D0000
Danil Tsarkovskyi (88) F0002
Komanda 2307DRG POS G A P PIM
Andrejs Bogdanovs (7) D0110
Reinis Demiters (8) D0110
Juris Ziemiņš (12) F0000
Ņikita Priede (14) F1010
Miķelis Rēdlihs (19) F1120
Kristiāns Zelts (20) F0115
Aleksandrs Galkins (24) D0220
Edgars Adriāns Kazaks (28) D0000
Rūdolfs Gusts Lazdiņš (42) GK0000
Sandis Mežaraups (55) F0000
Krists Apsītis (61) D0112
Edijs Brahmanis (71) F0000
Didzis Jansons (73) F0112
Roberts Potapenko (84) F0000
Emīls Ezītis (90) F2020
Aleksejs Kozlovs (91) F0000
Renārs Cipruss (92) F1120
Kristofers Petriņš (93) F0000
Reinis Mārtiņš Lejnieks (94) F00025
Patriks Zabusovs (98) F1230

Iesūtīt protokola labojumu

Citi fakti

Nosaukums Apraksts
Galvenais tiesnesisArtūrs Artamonovs
Galvenais tiesnesisLaurynas Stepankevicius
LīnijtiesnesisArmands Baumanis
OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Mogo MGO2854
Komanda HK Zemgale ZMG2746
Komanda Dinamo Riga DRG2635
Komanda HK Prizma/IHS PRZ2628
Komanda HS Rīga RIG2625
Komanda 7BET-HOCKEY PUNKS PUN2621
Komanda Kaunas City KAU2621
Komanda AIRWELL ENERGIJA ENE2721
Komanda HK Dinaburga DGV282
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Kārlis Ozoliņš Ozoliņš69
Komanda HK Mogo/LSPA Želubovskis54
Komanda HK Mogo/LSPA Maslovskis54
Komanda HK Mogo/LSPA Ozoliņš53
Komanda 7BET-HOCKEY PUNKS Kumeliauskas42
Komanda DLSS/Dinaburga Vabiščevičs32
Komanda Kaunas City Bendžius31
Komanda Kaunas City Verenis30
Komanda HK Prizma Kaimiņš29
Fona attēlsFona attēls