Protokols

Komanda 2292
Artjoms PankevičsKirils Galoha
3:10 13. janvāris 19:00 DAUGAVPILS
Komanda 2296

Spēles notikumi

1. periods
00:00OLIGK In#30 Rūdolfs Gusts Lazdiņš
00:00DINGK In#31 Uldis Čalpa
02:20DINNoraidījums#8 Vadims Vabiščevs - Hooking (2 min)
05:38OLIVārti (EQ)#81 Georgijs Pujacs, piespēles: #33 Maksims Širokovs, #44 Gatis Sprukts
06:05OLIVārti (EQ)#18 Sandis Grīnbergs, piespēles: #84 Renārs Undelis, #23 Aleksandrs Jerofejevs
07:10OLINoraidījumsTeam penalty - Too many men on ice (2 min)
08:38DINVārti (PP1)#7 Artjoms Pankevičs
14:16OLIVārti (EQ)#15 Sandis Mežaraups, piespēles: #10 Roberts Potapenko, - KĻŪDA -
2. periods
21:06DINNoraidījums#4 DENISS BERDŅIKS - Charging (2 min)
21:36OLIVārti (PP1)#47 Kirils Galoha, piespēles: #73 Vitālijs Pavlovs, #62 Aleksejs Širokovs
21:59DINNoraidījums#88 Haims Joffe - Misconduct ( + 10 min)
23:02DINNoraidījums#72 Timofej Fillipov - Tripping (2 min)
23:32OLIVārti (PP1)#44 Gatis Sprukts, piespēles: #59 Lauris Bajaruns
23:32DINGK Out#31 Uldis Čalpa
23:32DINGK In#54 Marks Slavinskis
26:15DINVārti (EQ)#7 Artjoms Pankevičs, piespēles: #26 Vladislavs Barkovskis, #96 Ilya Olonov
26:37DINNoraidījums#5 Ernests Azarevičs - Slashing (2 min)
30:26DINNoraidījums#99 Sergej Melnikov - Delay of game (2 min)
31:50OLIVārti (PP1)#90 Emīls Ezītis, piespēles: #47 Kirils Galoha
36:03DINVārti (EQ)#96 Ilya Olonov, piespēles: #11 Jegors Mateiko, #54 Marks Slavinskis
36:41OLIVārti (EQ)#81 Georgijs Pujacs, piespēles: #59 Lauris Bajaruns, #62 Aleksejs Širokovs
39:51OLIVārti (EQ)#47 Kirils Galoha, piespēles: #90 Emīls Ezītis
40:00OLIGK Out#30 Rūdolfs Gusts Lazdiņš
40:00OLIGK In#79 Andrej Bonch-Brujevič
3. periods
42:35OLIVārti (EQ)#93 Edijs Brahmanis, piespēles: #61 Krists Apsītis
44:52DINNoraidījums#96 Ilya Olonov - Tripping (2 min)
48:24DINNoraidījums#99 Sergej Melnikov - High-sticking (2 min)
49:22OLIVārti (PP1)#33 Maksims Širokovs, piespēles: #59 Lauris Bajaruns
50:59OLINoraidījums#62 Aleksejs Širokovs - Tripping (2 min)
53:13OLINoraidījums#71 Edmunds Augstkalns - Late hit (2 min)
57:56DINNoraidījums#16 Artūrs Tomsons - Kneeing (2 min)
60:00DINGK Out#54 Marks Slavinskis
60:00OLIGK Out#79 Andrej Bonch-Brujevič

Iemetieni

Komanda 2292DIN26 Komanda 2296OLI39

Metieni

Komanda 2292DIN15 Komanda 2296OLI42

Spēlētāju statistika

Komanda 2292DIN POS G A P PIM
Vladimirs Zaicevs (2) D0000
DENISS BERDŅIKS (4) D0002
Ernests Azarevičs (5) D0002
Romāns Keda (6) F0000
Artjoms Pankevičs (7) F2020
Vadims Vabiščevs (8) F0002
Jegors Mateiko (11) D0110
Edgars Petrovs (12) F0000
Artūrs Tomsons (16) D0002
Aleksandr Klisunov (21) F0000
Vladislavs Barkovskis (26) F0110
Fedor Yarionovskii (29) F0000
Uldis Čalpa (31) GK0000
Marks Slavinskis (54) GK0110
Gļebs Voino (71) F0000
Timofej Fillipov (72) D0002
Sergejs Pečura (77) F0000
Kristupas Blazys (81) F0000
Haims Joffe (88) F00010
Ilya Olonov (96) F1122
Sergej Melnikov (99) F0004
Komanda 2296OLI POS G A P PIM
Roberts Potapenko (10) F0110
Ņikita Zantmans (11) F0000
Ričards Landmanis (14) F0000
Sandis Mežaraups (15) F1010
Sandis Grīnbergs (18) F1010
Aleksandrs Jerofejevs (23) D0110
Rūdolfs Gusts Lazdiņš (30) GK0000
Maksims Širokovs (33) D1120
Gatis Sprukts (44) F1120
Kirils Galoha (47) F2130
Tomass Zeile (52) RD0110
Lauris Bajaruns (59) F0330
Krists Apsītis (61) D0110
Aleksejs Širokovs (62) F0222
Arvils Bergmanis (65) D0000
Edmunds Augstkalns (71) D0002
Vitālijs Pavlovs (73) F0110
Andrej Bonch-Brujevič (79) GK0000
Georgijs Pujacs (81) D2020
Renārs Undelis (84) F0110
Emīls Ezītis (90) F1120
Edijs Brahmanis (93) F1010
() 0000

Iesūtīt protokola labojumu

Citi fakti

Nosaukums Apraksts
Galvenais tiesnesisJuris Balodis
Galvenais tiesnesisAndrejs Jakovļevs
LīnijtiesnesisOļegs Repša
LīnijtiesnesisKaspars Širins
OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Zemgale ZMG3154
Komanda HK Olimp OLI3148
Komanda HK Mogo MGO3338
Komanda HK Liepāja LIE3038
Komanda HK Dinaburga DIN3019
Komanda HS Rīga HSR2816
Komanda HK Prizma/IHS PRZ2914
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Kirils Tambijevs Tambijevs52
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs39
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Ezītis38
Komanda HK Zemgale/LLU Visockis37
Komanda HK Zemgale/LLU Begovs34
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Bajaruns33
Komanda Mogo/LSPA Gricinskis33
Komanda HK Dinaburga Pečura33
Komanda HK Zemgale/LLU Bernhards31
Fona attēlsFona attēls