Protokols

Komanda 2292
Vladislavs BarkovskisPatriks Ozols
1:4 02. decembris 19:00 DAUGAVPILS
Komanda 2298

Spēles notikumi

1. periods
00:00DINGK In#31 Uldis Čalpa
00:00ZMGGK In#1 Rihards Cimermanis
01:20ZMGVārti (EQ)#55 Patriks Ozols, piespēles: #14 Frenks Razgals, #10 Emīls Ģēģeris
03:40ZMGNoraidījums#22 Vladislavs Adeļsons - High-sticking (2 min)
05:40ZMGNoraidījums#22 Vladislavs Adeļsons - Holding the stick (2 min)
10:00DINNoraidījums#16 Artūrs Tomsons - Tripping (2 min)
19:07DINNoraidījums#71 Gļebs Voino - High-sticking (2 min)
19:31DINNoraidījums#31 Uldis Čalpa - Tripping (2 min)
2. periods
20:22ZMGVārti (PP2)#14 Frenks Razgals, piespēles: #33 Aleksandrs Galkins, #72 Roberts Jekimovs
20:50ZMGVārti (PP1)#2 Raivis Kristiāns Ansons, piespēles: #72 Roberts Jekimovs, #7 Rustams Begovs
22:00DINNoraidījums#21 Aleksandr Klisunov - Slashing (2 min)
24:27ZMGNoraidījumsTeam penalty - Too many men on ice (2 min)
26:24ZMGNoraidījums#23 Ralfs Jevdokimovs - Holding (2 min)
32:43DINNoraidījums#4 DENISS BERDŅIKS - Tripping (2 min)
33:52DINVārti (SH1)- KĻŪDA -, piespēles: #81 Kristupas Blazys
3. periods
49:59ZMGVārti (EQ)#19 Artūrs Homjakovs, piespēles: #8 Aleksandrs Visockis
60:00DINGK Out#31 Uldis Čalpa
60:00ZMGGK Out#1 Rihards Cimermanis

Iemetieni

Komanda 2292DIN23 Komanda 2298ZMG34

Metieni

Komanda 2292DIN13 Komanda 2298ZMG38

Spēlētāju statistika

Komanda 2292DIN POS G A P PIM
DENISS BERDŅIKS (4) D0002
Ernests Azarevičs (5) D0000
Romāns Keda (6) F0000
Artjoms Pankevičs (7) F0000
Vadims Vabiščevs (8) F0000
Dmitrii Seliutin (9) F0000
Renāts Vabiščevs (10) F0000
Artūrs Tomsons (16) D0002
Artjoms Tretjakovs (17) F0000
Aleksandr Klisunov (21) F0002
Vladislavs Barkovskis (26) F0000
Fedor Yarionovskii (29) F1010
Uldis Čalpa (31) GK0000
Gļebs Voino (71) F0002
Timofej Fillipov (72) D0000
Kristupas Blazys (81) F0110
Haims Joffe (88) F0000
Sergej Melnikov (99) F0000
Komanda 2298ZMG POS G A P PIM
Rihards Cimermanis (1) GK0000
Raivis Kristiāns Ansons (2) F1010
Daniels Goršānovs (5) D0000
Rustams Begovs (7) F0110
Aleksandrs Visockis (8) F0110
Emīls Ģēģeris (10) F0110
Kristaps Roķis (13) F0000
Frenks Razgals (14) F1120
Deniss Vilmans (16) F0000
Aleksandrs Novikovs (17) F0000
Artūrs Homjakovs (19) F1010
Vladislavs Adeļsons (22) F0004
Ralfs Jevdokimovs (23) F0002
Aleksandrs Galkins (33) D0110
Harijs Brants (44) D0000
Renars Džerods Alksnis (47) D0000
Patriks Ozols (55) D1010
Roberts Jekimovs (72) F0220
Iļja Grekovs (89) D0000
Kirils Tambijevs (90) F0000
Ričards Bernhards (97) F0000
() 0000

Iesūtīt protokola labojumu

Citi fakti

Nosaukums Apraksts
Galvenais tiesnesisArtūrs Artamonovs
Galvenais tiesnesisUldis Bušs
LīnijtiesnesisOļegs Repša
LīnijtiesnesisArmands Baumanis
OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Zemgale ZMG3662
Komanda HK Olimp OLI3656
Komanda HK Liepāja LIE3646
Komanda HK Mogo MGO3642
Komanda HS Rīga HSR3627
Komanda HK Dinaburga DIN3624
Komanda HK Prizma/IHS PRZ3616
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Kirils Tambijevs Tambijevs52
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs46
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Ezītis42
Komanda HK Zemgale/LLU Visockis42
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Bajaruns38
Komanda HK Dinaburga Pečura37
Komanda HK Liepāja Freidenfelds36
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Galoha36
Komanda Mogo/LSPA Gricinskis36
Fona attēlsFona attēls