Protokols

Komanda 2289
Kārlis TiltiņšGļebs Prohorenkovs
(ot) 3:4 03. marts 19:00 Volvo
Komanda 2288

Spēles notikumi

1. periods
00:00PRIGK In#12 NIkita Ustinovich
00:00OLIGK In#1 Ervīns Muštukovs
08:05OLINoraidījums#81 Georgijs Pujacs - Late hit (2 min)
12:06PRIVārti (EQ)#18 Sandis Grīnbergs, piespēles: #21 Armands Bērziņš
2. periods
21:46PRIVārti (EQ)#5 Kārlis Tiltiņš, piespēles: #3 Ņikita Kuprijanovs
29:23OLINoraidījums#16 Pauls Svars - Tripping (2 min)
33:27OLIVārti (EQ)#69 Nikolajs Jeļisejevs, piespēles: #47 Ruslan Khasanshin, #5 Vitaly Shulakov
34:27PRIVārti (EQ)#5 Kārlis Tiltiņš, piespēles: #29 Everts Ozols, #33 Jēkabs Siliņš
36:27PRINoraidījums#21 Armands Bērziņš - Tripping (2 min)
3. periods
45:20OLIVārti (EQ)#93 Edijs Brahmanis, piespēles: #21 Gļebs Prohorenkovs, #23 Aleksandrs Jerofejevs
46:15PRINoraidījums#96 RIHARDS DOMBROVSKIS - High-sticking (2 min)
50:51OLIVārti (EQ)#93 Edijs Brahmanis, piespēles: #21 Gļebs Prohorenkovs
50:51PRIGK Out#12 NIkita Ustinovich
50:51PRIGK In#32 Niklāvs Rauza
55:03PRITimeout
Overtime
60:55OLIVārti (EQ)#84 Renārs Undelis, piespēles: #81 Georgijs Pujacs
60:55PRIGK Out#32 Niklāvs Rauza
60:55OLIGK Out#1 Ervīns Muštukovs

Iemetieni

Komanda 2289PRI37 Komanda 2288OLI33

Metieni

Komanda 2289PRI28 Komanda 2288OLI43

Spēlētāju statistika

Komanda 2289PRI POS G A P PIM
Ņikita Kuprijanovs (3) D0110
Kārlis Tiltiņš (5) F2020
NIkita Ustinovich (12) GK0000
Andrejs Smirnovs (13) F0000
Sandis Grīnbergs (18) F1010
Iļja Žuļevs (19) D0000
Armands Bērziņš (21) F0112
Jegors Mateiko (25) D0000
Gusts Jegorovs (27) F0000
Everts Ozols (29) F0110
Niklāvs Rauza (32) GK0000
Jēkabs Siliņš (33) F0110
Boriss Bessemertnyy (41) F0000
Artūrs Andžāns (52) D0000
Rūdolfs Romans (59) D0000
Patriks Trasūns (61) F0000
Pāvils Galsons (62) F0000
Artūrs Apfelbaums (69) D0000
Kristaps Liepa (74) F0000
Konstantīns Korkus (88) F0000
RIHARDS DOMBROVSKIS (96) D0002
Kristaps Riekstiņš (98) F0000
Komanda 2288OLI POS G A P PIM
Ervīns Muštukovs (1) GK0000
Vitaly Shulakov (5) D0110
Roberts Potapenko (10) F0000
Pauls Svars (16) LD0002
Dimitrijs Korņilovs (17) F0000
Gļebs Prohorenkovs (21) F0220
Aleksandrs Jerofejevs (23) D0110
Maksims Širokovs (33) D0000
Ruslan Khasanshin (47) F0110
Krists Apsītis (61) D0000
Aleksejs Širokovs (62) F0000
Ričards Puriņš (68) F0000
Nikolajs Jeļisejevs (69) F1010
Vladislavs Koņiševs (72) F0000
Tomass Zeile (73) RD0000
Vladislavs Balakuns (77) D0000
Georgijs Pujacs (81) D0112
Renārs Undelis (84) F1010
Emīls Ezītis (90) F0000
Edijs Brahmanis (93) F2020
Ivan Rybchik (98) F0000

Iesūtīt protokola labojumu

Citi fakti

Nosaukums Apraksts
Galvenais tiesnesisJuris Balodis
Galvenais tiesnesisJevgēņijs Griškēvičs
LīnijtiesnesisAleksandrs Germanovičs
LīnijtiesnesisRičards Briedis
OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Kurbads KUR3556
Komanda HK Olimp OLI3352
Komanda HK Mogo MOG3550
Komanda HK Liepāja LIE3548
Komanda HK Zemgale ZEM3538
Komanda HK Dinaburga DIN3423
Komanda HK Prizma/IHS PRI3516
Komanda HS Rīga HSR3412
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Gatis Sprukts Sprukts52
Komanda HK Liepāja Kaleinikovas50
Komanda HK Liepāja Zabis49
Komanda HK Liepāja Diļevka44
Komanda HK Kurbads Bajaruns40
Komanda HK Olimp Jeļisejevs38
Komanda HK Kurbads Zolmanis38
Komanda HK Mogo Gricinskis36
Komanda HK Prizma/IHS Bērziņš35
Fona attēlsFona attēls