Robert Schremp
Komanda 418

Robert Schremp

Spēlētāja numurs 44
Pozīcija Uzbrucējs
Augums 186 cm
Svars 91
Nūjas satvēriens Kreisais
Dzimšanas dati 01.07.1986
Valsts Amerikas Savienotās Valstis
Sezona 2020 - 2021GPGAPTSPIMPPGSHGGWGOTG
Sezonas rezultāti:17491342020
Līgas reitings:13774496018650145520

Regulārā sezona

Sezona 2020 - 2021
GAPTSPIMPPGSHGGWGOTGMVP
OLI @ MGO05.09.202000020000
ZMG @ MGO13.09.202000000000
MGO @ PRZ16.09.202020201000MVP
LIE @ MGO19.09.202000000000
MGO @ HSR23.09.202000020000
MGO @ OLI03.10.202001100000
PRZ @ MGO06.10.202011200000
MGO @ LIE14.10.202002200000
HSR @ MGO17.10.202001100000
OLI @ MGO27.10.202001100000
MGO @ PRZ31.10.202001100000
HSR @ MGO07.01.202100000000
MGO @ DIN09.01.202102200000
HSR @ MGO13.01.202100000000
OLI @ MGO16.01.202100000000
MGO @ PRZ19.01.202110101000
ZMG @ MGO23.01.202100000000

Play off

Play-off STATISTIKA2021
GAPTSPIMPPGSHGGWGOTGMVP

OHL karjera GP
G
A
PTS
PIM
PPG
SHG
GWG
OTG
2020 - 2021 OHL:17491342020
OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Zemgale ZMG3662
Komanda HK Olimp OLI3656
Komanda HK Liepāja LIE3646
Komanda HK Mogo MGO3642
Komanda HS Rīga HSR3627
Komanda HK Dinaburga DIN3624
Komanda HK Prizma/IHS PRZ3616
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Kirils Tambijevs Tambijevs52
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs46
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Ezītis42
Komanda HK Zemgale/LLU Visockis42
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Bajaruns38
Komanda HK Dinaburga Pečura37
Komanda HK Liepāja Freidenfelds36
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Galoha36
Komanda Mogo/LSPA Gricinskis36
Fona attēlsFona attēls