Želubovskim 100.vārti, MOGO ar 6:3 uzvar PRIZMA/IHS

Edgars Gaross | optibethokejaliga.com 07.01.2020

„Mogo” izdevās veiksmīgs spēles sākums, kad pirmā perioda vidū 17 sekunžu intervālā tika panākts rezultāts 2:0. Pirmajā periodā „Mogo” paspēja izdarīt 15 metienus pa vārtiem, un iesākto turpināja arī otrajā periodā, kurā pārsvars tika palielināts jau līdz 4:0.

Vispirms „Mogo” rindās vārtus guva Kaspars Saulietis, bet 31. minūtē atzīmējās Elviss Želubovskis, kuram tie bija simtie vārti „Mogo” sastāvā Latvijas čempionāta regulārajā sezonā. „Prizma” vārtsargu maiņu bija veikusi jau pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem, laukumā sūtot Niklāvu Rauzu.

Taču „Mogo” aizvadīja ļoti neveiksmīgu otrā perioda otro pusi. Neilgā intervālā „Prizma” divus vārtus atspēlēja, abos ar rezultatīvu piespēli izceļoties Mārtiņam Barkānam, bet 38. minūtē „Prizma” jau pietuvojās līdz minimumam, pateicoties Edija Brahmaņa vārtiem. Perioda pēdējās sekundēs „Mogo” turklāt palika mazākumā, kad 2+10 minūšu sodu saņēma Krišs Lipsbergs.

Trešajā periodā intriga gan nenoturējās ilgi, jo līdz 45. minūtei „Mogo” bija visu nokārtojusi. Jāņa Ozoliņa un Gata Gricinska vārti parūpējās par droša pārsvara (6:3) atjaunošanu, turklāt pēc tam „Prizma” divreiz pēc kārtas spēlēja mazākumā.

”Prizma/IHS”-”Mogo” 3:6 (0:2, 3:2, 0:2)

Vārti: 10:43 Fricbergs (Kurmis, Kostjuks) 0:1, 11:00 Ziemiņš (K. Ozoliņš) 0:2, 26:38 Saulietis (Maslovskis, Gricinskis) 0:3, 30:01 Želubovskis (Gricinskis, Maslovskis) 30:30 Grīnbergs (Barkāns) 1:4, 32:45 Riekstiņš (Ozollapa, Barkāns) 2:4, 37:26 Brahmanis (Bērziņš, Voiceščuks) 3:4, 43:05 J. Ozoliņš (Gricinskis) 3:5, 44:33 Maslovskis 3:6
Metieni:
Vārtsargi: Ņikita Ustinovičs (no 26:38 Niklāvs Rauza) – Renārs Kazanovs (no 40:00 Henrijs Ančs)