Šodien tika aizvadītas divas OHL spēles

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 03.10.2020

Pirmā spēlē, starp HK “Mogo/LSPA” un HK “Olimp/Venta 2002”, sākās ar mājnieku noraidījumu pirmajā spēles minūtē. Skaitlisko vairākumu viesiem realizēt neizdevās. Spēles 15. minūtē ar precīzu metienu izcēlās mājnieku komandas spēlētājs Kārlis Čukste #15, panākot rezultātu 1:0. Nepilnas četras minūtes vēlāk viesu komandai izdevās rezultātu izlīdzināt – 1:1. Vārtus guva Edijs Brahmanis #93. Trešdaļa noslēdzās ar abpusējiem noraidījumiem.

Otrā trešdaļa iesākās ar ātri gūtiem vārtiem. 34. sekundē ar precīzu metienu izcēlās Miks Lipsbergs #11, panākot rezultātu 2:1. Perioda ceturtajā minūtē viesi atkal atbildēja ar gūtiem vārtiem. Šoreiz precīzs bija Sandis Mežaraups #15 un rezultāts kļuva 2:2. Trešdaļas turpinājumā HK “Mogo/LSPA” nopelnīja divus divu minūšu noraidījumus un palika skaitliskajā mazākumā trīs pret pieciem. Lielo skaitlisko pārsvaru viesi izmantoja, vārtus guva Gatis Sprukts #44 un panāca rezultātu 2:3. Spēles 29. minūtē Elviss Želubovskis #17 guva vārtus, panākot rezultātu 3:3. Trešdaļas turpinājumā tika nopelnīti trīs noraidījumi, tomēr komandā skaitlisko pārsvaru realizēt neizdevās.

Trešās trešdaļas sestajā minūtē, ar precīzu metienu, vārtus guva Juris Ziemiņš #12, panākot rezultātu 4:3. Perioda turpinājumā viesi nopelnīja divus noraidījumus un palika spēlēt trīs pret pieciem. Šo izdevību izmantoja HK “Mogo/LSPA”, panākot rezultātu 5:3. Otros vārtus spēlē guva Lipsbergs #11. Nepilnas divas minūtes vēlāk mājnieki savu pārsvaru palielināja. Vārtus guva Andris Siksnis #22 un panāca rezultātu 6:3.  Spēles 54. minūtē vārtus guva Edgars Kurmis #4, panākot rezultātu 7:3. Neilgi pirms spēles beigām HK “Mogo/LSPA” nopelnīja divus noraidījumus un palika skaitliskajā mazākumā trīs pret pieciem, tomēr viesiem pārsvaru izmantot neizdevās. Spēle noslēdzās ar rezultātu 7:3.

HK “Mogo/LSPA” pa pretinieku vārtiem meta 18 reizes, bet HK “Olimp/Venta  2002” 28 reizes. Par spēles labākajiem spēlētājiem atzina Miku Lipsbergu (Mogo/LSPA) un Arvilu Bergmani (Olimp/Venta 2002)

Otrajā spēlē, starp HS “Rīga” un HK “Liepāja” komandām, spēles rezultātu atklāja Daniels Mūrnieks #36, panākot rezultātu 1:0 mājnieku labā. Nepilnas divas minūtes vēlāk, spēlējot skaitliskajā mazākumā, HK “Liepāja” izdevās rezultātu izlīdzināt – 1:1. Precīzs bija Egils Kalns #13. Spēles 18. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās HS “Rīga” komandas spēlētājs Kristaps Kristiņs #24, panākot rezultātu 2:1.

Arī otrā trešdaļa iesākās ar ātru vārtu guvumu. Jau 49. sekundē vārtus guva Roberts Petrovičs #23 un panāca rezultātu 3:1. Uzreiz pēc tam mājnieki pārkāpa noteikumus un palika skaitliskajā mazākumā. Šo izdevību izmantoja Mārtiņš Gipters #22, panākot rezultātu 2:3. Trešdaļas turpinājumā abas komandas pārkāpa noteikumus, tomēr skaitlisko pārsvaru neizdevās realizēt. Spēles 38. minūtē viesi rezultātu izlīdzināja – 3:3. Vārtus guva Bruno Zabis #10.

Spēles 45. minūtē Linards Mazurs – Mago #11 izvirzīja HK “Liepāja” vadībā ar rezultātu 3:4. Spēles pēdējā minūtē HK “Liepāja” guva vēl vienus vārtus, panākot rezultātu 3:5. Otros vārtus spēlē guva Kalns #13.

HS “Rīga” pa pretinieku vārtiem meta 27 reizes, bet HK “Liepāja” – 49.Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Roberts Petrovičs (Rīga) un Mārcis Glūzda (Liepāja).