Šodien, 19. septembrī, tika aizvadītas trīs aizraujošas spēles, kurās uzvaru visas komandas izcīnīja tikai ar vienu vārtu pārsvaru

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 19.09.2020

Šodien, 19. septembrī, tika aizvadītas trīs emocijām bagātas, spriedzes pilnas un aizraujošas spēles. Neviena no sešām komandām nepiekāpās līdz pat pašām spēles beigām.

Spēlē starp HK “Prizma/IHS” un HK “Olimp/Venta 2002” komandām noslēdzās tikai pēcspēles metienos, kuros uzvaru izcīnīja HK “Olimp/Venta 2002”.

Jau pirmā perioda 23. sekundē visiem izdevās atklāt rezultātu. 0:1 panāca Nikolajs Jeļisejevs #69. Nepilnu minūti vēlāk HK “Olimp/Venta 2002” atkal guva vārtus – šoreiz precīzs bija Emīls Ezītis #90 0:2. Mājnieki pēc ielaistiem diviem vārtiem nomainīja vārtsargu un spēles 12. minūtē samazināja deficītu līdz minimumam. Pirmos vārtus HK “Prizma/IHS” komandas labā guva Dāvis Straupe #62 1:2.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē HK “Olimp/Venta 2002” nopelnīja trīs noraidījumus, tomēr mājniekiem tos izmantot neizdevās. 32. spēles minūtē precīzs bija HK “Prizma/IHS” komandas spēlētājs Raivis Kurņigins, kurš panāca rezultātu 2:2.

Pamatlaika pēdējā trešdaļā sākotnēji HK “Prizma/IHS” nopelnīja divus noraidījumus, kurus viesi nerealizēja, tomēr minūti pēc vairākuma beigām HK “Olimp/Venta 2002” atkārtoti izvirzījās vadībā 2:3, otros vārtus spēlē guva Ezītis #90. Bet mazāk kā pēc 90 sekundēm, mājnieki rezultātu izlīdzināja, šoreiz precīzs bija Ričards Puriņš #18 3:3.

Papildlaiks iesākās ar 34 sekunžu vairākumu viesiem, kuru neizdevās izmantot. Papildlaikā uzvarētājus noskaidrot neizdevās. Pēcspēles metienos, piektajā kārtā, pārāki izrādījās viesu komanda un izcīnīja uzvaru 3:4, izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Edijs Brahmanis #93

HK “Prizma/IHS” pa pretinieku vārtiem izdarīja 16, bet HK “Olimp/Venta 2002” pa vārtiem uzmeta 67 reizes.

Tikmēr citā, nervus kutinošā spēlē, starp HS “Rīga” un HK “Zemgale/LLU” uzvaru papildlaikā kaldināja Jelgavas komanda.

Pirmā perioda astotajā minūtē HS “Rīga” izdevās pārspēt viesu vārtsargu, panākot rezultātu 1:0 (Anrī Ravinskis #13). Trešdaļas otrajā pusē arī viesiem izdevās pārspēt mājnieku vārtsargu, 1:1 panāca Rustams Begovs #7.  Nepilnas trīs minūtes vēlāk mājniekiem atkal izdevās gūt vārtus, panākot rezultātu 2:1, precīzs bija Berts Dāniels Rudzītis #17.

Otrā trešdaļa iesākās ar viesu noraidījumu, kuru mājniekiem realizēt neizdevās. Spēles 39. minūtē viesu komandā izcēlās Aleksandrs Novikovs #17, izlīdzinot rezultātu – 2:2.

Trešajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, tomēr tie netika izmantoti. Nepilnas četras minūtes līdz beigām Kristaps Roķis #13 panāca viesu pārsvaru 2:3. Līdz pat pamatlaika pēdējai minūtei HK “Zemgale/LLU” bija vadībā, tomēr mājnieki nepiekāpās un piecas sekundes līdz beigām izlīdzināja rezultātu. Vārtus guva Pēteris Purmalis #18, panākot 3:3.

Sākoties papildlaikam HK “Zemgale/LLU” ilgi nevilcinājās un jau 29. sekundē ar saviem otrajiem vārtiem spēlē izcēlās Begovs #7, panākot viesu uzvaru papildlaikā 3:4.

Kopā HS “Rīga” izdarīja 15 metienus pa Artjoma Leščenko sargātajiem vārtiem, savukārt viesi pa pretinieku vārtiem uzmeta 43 reizes.

Savukārt, spēlē starp HK “Liepāju” un HK “Mogo/LSPA” komandām spēle norisinājās ar mazāk gūtiem vārtiem. Ar rezultātu 1:0 uzvaru izcīnīja mājnieki.

Pirmajās divas trešdaļās vārti netika gūti. Komandas apmainījās ar vairākiem noraidījumiem, bet vārtos lielisku spēli rādīja abu komandu vārtsargi.

Trešā perioda otrajā minūtē beidzot tika atklāts spēles rezultāts. 1:0 panāca Kārlis Ozoliņš #25, izvirzot mājnieku komandu vadībā. Vairāk vārtus gūt šajā spēle neizdevās nevienai no komandām un liepājnieki ar 1:0 izcīnīja savu ceturto uzvaru četrās spēlēs.

Kopā HK “Liepāja” izdarīja 16 metienus pa pretinieku vārtiem, bet HK “Mogo/LSPA” – 24.