OPTIBET HOKEJA LĪGA IR ATGRIEZUSIES!

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 05.01.2021
OPTIBET HOKEJA LĪGA IR ATGRIEZUSIES!

 

“HS Rīga” komandai izdevies savākt jaunu pilngadīgu spēlētāju sastāvu, lai, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus, būtu iespējams atgriezties čempionātā pēc vairāk kā 2 mēnešu ilga pārtraukuma. Komandas pieteikumā atrodami vairāki spēlētāji, kuriem šī būs atgriešanās Latvijas augstākā līmeņa sacensībās pēc vairāku sezonu pārtraukuma, kā arī izdevies panākt vienošanos ar OHL klubiem “HK Mogo/LSPA” un “HK Olimp/Venta 2002” par atsevišķu spēlētāju īri.

Savukārt “HK Dinaburga” komanda, lai arī tabulā ar vairāk nospēlētām spēlēm atrodas aiz saviem šīs dienas pretiniekiem, mēģinās turpināt uzņemto ritmu, kad novembrī un decembrī izdevās apspēlēt vairākas nomināli spēcīgākas komandas un arī šodien Daugavpils hokejisti uz Rīgu būs ieradušies tikai pēc uzvaras.

Pēc šīs spēles “HS Rīga” mēģinās atgūt iekavēto un aizvadīs spēles ik pa pāris dienām. Tāpat arī pārējās komandas pamazām sāk atgriezties ierastajā ritmā un OHL spēļu kalendārs turpinās priecēt ar regulārām spēlēm.

Visas spēles norisinās bez skatītāju kātbūtnes, taču tām iespējams sekot līdzi sportacentrs.com interneta tiešraidēs un TV kanālā.

OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Mogo MGO3565
Komanda HK Zemgale ZMG3661
Komanda HK Liepāja LPJ3352
Komanda HK Olimp OLI3645
Komanda HS Rīga RIG3419
Komanda HK Dinaburga DGV3413
Komanda HK Prizma/IHS PRZ3612
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Gatis Gricinskis Gricinskis53
Komanda HK Zemgale/LLU Ozoliņš51
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs50
Komanda HK Mogo/LSPA Sarkanis45
Komanda HK Mogo/LSPA Bajaruns43
Komanda HK Liepāja Plānics43
Komanda HK Liepāja Seliutin42
Komanda HK Mogo/LSPA Ozoliņš41
Komanda HK Mogo/LSPA Bucenieks38
Fona attēlsFona attēls