OPTIBET HOKEJA LĪGA IR ATGRIEZUSIES!

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 05.01.2021
OPTIBET HOKEJA LĪGA IR ATGRIEZUSIES!

 

“HS Rīga” komandai izdevies savākt jaunu pilngadīgu spēlētāju sastāvu, lai, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus, būtu iespējams atgriezties čempionātā pēc vairāk kā 2 mēnešu ilga pārtraukuma. Komandas pieteikumā atrodami vairāki spēlētāji, kuriem šī būs atgriešanās Latvijas augstākā līmeņa sacensībās pēc vairāku sezonu pārtraukuma, kā arī izdevies panākt vienošanos ar OHL klubiem “HK Mogo/LSPA” un “HK Olimp/Venta 2002” par atsevišķu spēlētāju īri.

Savukārt “HK Dinaburga” komanda, lai arī tabulā ar vairāk nospēlētām spēlēm atrodas aiz saviem šīs dienas pretiniekiem, mēģinās turpināt uzņemto ritmu, kad novembrī un decembrī izdevās apspēlēt vairākas nomināli spēcīgākas komandas un arī šodien Daugavpils hokejisti uz Rīgu būs ieradušies tikai pēc uzvaras.

Pēc šīs spēles “HS Rīga” mēģinās atgūt iekavēto un aizvadīs spēles ik pa pāris dienām. Tāpat arī pārējās komandas pamazām sāk atgriezties ierastajā ritmā un OHL spēļu kalendārs turpinās priecēt ar regulārām spēlēm.

Visas spēles norisinās bez skatītāju kātbūtnes, taču tām iespējams sekot līdzi sportacentrs.com interneta tiešraidēs un TV kanālā.

OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Zemgale ZMG3662
Komanda HK Olimp OLI3656
Komanda HK Liepāja LIE3646
Komanda HK Mogo MGO3642
Komanda HS Rīga HSR3627
Komanda HK Dinaburga DIN3624
Komanda HK Prizma/IHS PRZ3616
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Kirils Tambijevs Tambijevs52
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs46
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Ezītis42
Komanda HK Zemgale/LLU Visockis42
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Bajaruns38
Komanda HK Dinaburga Pečura37
Komanda HK Liepāja Freidenfelds36
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Galoha36
Komanda Mogo/LSPA Gricinskis36
Fona attēlsFona attēls