OPTIBET HOKEJA LĪGA IR ATGRIEZUSIES!

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 05.01.2021
OPTIBET HOKEJA LĪGA IR ATGRIEZUSIES!

 

“HS Rīga” komandai izdevies savākt jaunu pilngadīgu spēlētāju sastāvu, lai, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus, būtu iespējams atgriezties čempionātā pēc vairāk kā 2 mēnešu ilga pārtraukuma. Komandas pieteikumā atrodami vairāki spēlētāji, kuriem šī būs atgriešanās Latvijas augstākā līmeņa sacensībās pēc vairāku sezonu pārtraukuma, kā arī izdevies panākt vienošanos ar OHL klubiem “HK Mogo/LSPA” un “HK Olimp/Venta 2002” par atsevišķu spēlētāju īri.

Savukārt “HK Dinaburga” komanda, lai arī tabulā ar vairāk nospēlētām spēlēm atrodas aiz saviem šīs dienas pretiniekiem, mēģinās turpināt uzņemto ritmu, kad novembrī un decembrī izdevās apspēlēt vairākas nomināli spēcīgākas komandas un arī šodien Daugavpils hokejisti uz Rīgu būs ieradušies tikai pēc uzvaras.

Pēc šīs spēles “HS Rīga” mēģinās atgūt iekavēto un aizvadīs spēles ik pa pāris dienām. Tāpat arī pārējās komandas pamazām sāk atgriezties ierastajā ritmā un OHL spēļu kalendārs turpinās priecēt ar regulārām spēlēm.

Visas spēles norisinās bez skatītāju kātbūtnes, taču tām iespējams sekot līdzi sportacentrs.com interneta tiešraidēs un TV kanālā.

OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Olimp OLI1931
Komanda HK Zemgale ZMG1728
Komanda HK Mogo MGO2227
Komanda HK Liepāja LIE1823
Komanda HK Prizma/IHS PRZ2010
Komanda HS Rīga HSR1510
Komanda HK Dinaburga DIN198
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Kirils Tambijevs Tambijevs34
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs26
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Jeļisejevs25
Komanda HK Liepāja Zabis22
Komanda HK Liepāja Kalns21
Komanda HK Olimp/Venta 2002 Ezītis21
Komanda HK Zemgale/LLU Begovs20
Komanda HK Liepāja Freidenfelds20
Komanda Mogo/LSPA Gricinskis20
Fona attēlsFona attēls