OPTIBET HOKEJA LĪGA IR ATGRIEZUSIES!

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 05.01.2021
OPTIBET HOKEJA LĪGA IR ATGRIEZUSIES!

 

“HS Rīga” komandai izdevies savākt jaunu pilngadīgu spēlētāju sastāvu, lai, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus, būtu iespējams atgriezties čempionātā pēc vairāk kā 2 mēnešu ilga pārtraukuma. Komandas pieteikumā atrodami vairāki spēlētāji, kuriem šī būs atgriešanās Latvijas augstākā līmeņa sacensībās pēc vairāku sezonu pārtraukuma, kā arī izdevies panākt vienošanos ar OHL klubiem “HK Mogo/LSPA” un “HK Olimp/Venta 2002” par atsevišķu spēlētāju īri.

Savukārt “HK Dinaburga” komanda, lai arī tabulā ar vairāk nospēlētām spēlēm atrodas aiz saviem šīs dienas pretiniekiem, mēģinās turpināt uzņemto ritmu, kad novembrī un decembrī izdevās apspēlēt vairākas nomināli spēcīgākas komandas un arī šodien Daugavpils hokejisti uz Rīgu būs ieradušies tikai pēc uzvaras.

Pēc šīs spēles “HS Rīga” mēģinās atgūt iekavēto un aizvadīs spēles ik pa pāris dienām. Tāpat arī pārējās komandas pamazām sāk atgriezties ierastajā ritmā un OHL spēļu kalendārs turpinās priecēt ar regulārām spēlēm.

Visas spēles norisinās bez skatītāju kātbūtnes, taču tām iespējams sekot līdzi sportacentrs.com interneta tiešraidēs un TV kanālā.

OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Mogo MGO1732
Komanda HK Zemgale ZMG1829
Komanda HK Liepāja LPJ1620
Komanda HK Olimp OLI1314
Komanda HS Rīga RIG179
Komanda HK Prizma/IHS PRZ145
Komanda HK Dinaburga DGV132
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Gatis Gricinskis Gricinskis32
Komanda HK Zemgale/LLU Ozoliņš31
Komanda HK Zemgale/LLU Zabusovs26
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs25
Komanda HK Mogo/LSPA Bucenieks24
Komanda HK Mogo/LSPA Grīnbergs22
Komanda HK Mogo/LSPA Želubovskis22
Komanda HK Mogo/LSPA Sarkanis22
Komanda HK Mogo/LSPA Polcs21
Fona attēlsFona attēls