MOGO dramatiskā un rezultatīvā spēlē uzvar liepājniekus, ZEMGALE uzveic OLIMP

Edgars Gaross | optibethokejaliga.com 15.01.2020

„Olimp” bija uzvarējusi deviņās spēlēs pēc kārtas, bet šodien sastapās ar sīkstu „Zemgales/LLU” pretestību. „Olimp” vadībā izvirzījās pirmā, taču otrā perioda vidū 5+20 minūšu sodu par sitienu ar nūju saņēma Vladislavs Balakuns, un lielajā vairākumā „Zemgale” panāca neizšķirtu, bet 30. minūtē arī pārņēma vadību.

Otrā perioda pēdējās sekundēs „Olimp” ar Aleksandra Jerofejeva vārtu palīdzību atjaunoja līdzsvaru, un rezultāts 2:2 saglabājās līdz pat pamatlaika beigām, lai gan mača izskaņā krietni vairāk uzbruka Jelgavas komanda. „Zemgale” pie uzvaras gan tāpat tika, pateicoties Rustama Begova vārtu guvumam papildlaikā.

Tikmēr „Mogo” un „Liepāja” aizvadīja ļoti rezultatīvu cīņu, kas bija ne pārāk patīkama vārtsargiem. „Liepāja” prata pirmajā periodā uzvarēt ar 3:1, taču „Mogo” spēles vidū atspēlējās un pēc tam abas komandas guva vārtus pārmaiņus, kas noveda pie rezultāta 6:6 51. minūtē. Atlikušajā laikā abas komandas vairākkārt pārkāpa noteikumus, Mārtiņam Ķevlim „Liepājas” sastāvā saņemot 5+20 sodu, un 36 sekundes pirms pamatlaika beigām „Mogo” izrāva uzvaru ar rezultātu 7:6.

Izšķirošos vārtus guva Gatis Gricinskis, kuram tie bija otrie vārti, bet kopumā spēlē četrus punktus savāca Rūdolfs Maslovskis (2+2). „Liepājas” sastāvā trīs punkti (2+1) Markam Kaleiņikovam, bet Māris Diļevka un Bruno Zabis tika pie diviem punktiem.

Savukārt „Kurbads” ar 9:2 apspēlēja „Prizmas” komandu. „Kurbadam” mača statistikā tika fiksēti 64 metieni. „Prizmas” situācija pirmajā periodā gan nelikās nemaz tik slikta, zaudējot tikai ar 0:1, taču otrā perioda otrajā pusē „Kurbads” trīs minūtēs guva trīs vārtus un panāca 5:0. Trešajā periodā „Kurbads” uz brīdi panāca 8:0, bet tad „Prizmai” ar Kārļa Tiltiņa un Artūra Apfelbauma vārtiem izvairīties no palikšanas sausā.

„Kurbada” sastāvā pa diviem vārtiem guva Mārcis Zembergs un Jānis Straupe, bet Lauris Rancevs izcēlās ar četriem punktiem (2+2). Trīs punktus, visus ar rezultatīvām piespēlēm, savā rēķinā ierakstīja Sandis Zolmanis un Jānis Sprukts.