"Liepāja" sīvā cīņā pieveic HK "Prizma/IHS"

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 08.12.2020

Jau pirmā perioda 28. sekundē vadībā izvirzījās viesi. Vārtus HK “Liepāja” labā guva Egils Kalns #13, panākot 0:1.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē 2+10 minūšu sodu nopelnīja liepājnieki, tomēr mājiniekiem, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārtus gūt neizdevās. Spēles 30. minūtē viesi savu pārsvaru dubultoja. 0:2 panāca Raivo Freidenfelds #7. Perioda 15. minūtē mājiniekiem izdevās vienus vārtus atgūt. Ar precīzu metienu vārtus guva Valters Apfelbaums #77, panākot rezultātu 1:2.

Trešās trešdaļas pirmajā minūtē noteikumus pārkāpa viesi, tomēr mājiniekiem skaitliskā vairākuma iespēju izmantot neizdevās. Perioda piektajā minūtē Rihards Ričards Fomins #88 panāca rezultātu 1:3. Spēles 49. minūtē noteikumus pārkāpa HK “Prizma/IHS”, tomēr skaitliskajā vairākumā vārti netika gūti. Nedaudz vairāk kā sešas minūtes līdz pamatlaika beigām mājinieki samazināja rezultāta deficītu līdz minimumam. 2:3 panāca Juris Upītis #8. 34. sekundes līdz trešdaļas beigām noraidījumu nopelnīja mājinieki, tomēr līdz spēles beigām vārti netika gūti un mačs noslēdzās ar rezultātu 2:3 HK “Liepāja” labā.

HK “Prizma/IHS” pa pretinieku vārtiem meta 32 reizes, bet HK “Liepāja” - 49 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Rihards Norvaišs (Prizma/IHS) un Matīss Strauss (Liepāja).