Intervija pēc mača ar Gunti Pujātu

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 24.03.2021
Intervija pēc mača ar Gunti Pujātu
Kā vērtējiet komandas sniegumu vakardienas spēlē?
 
-Grūti ir uzvarēt spēli, neiemetot nevienus vārtus. Skaidrs, ka pretinieks ir spēcīgs un pieredzējis. Mums daudziem spēlētājiem šī ir pirmā pieredze šādā līmenī izslēgšanas spēlēs un tādēļ pirmo periodu uzsākām nedaudz nedroši. Gribētos redzēt no uzbrucējiem lielāku aktivitāti. Pa mūsu vārtiem tika izdarīti daudz metienu, bet tajā pašā laikā varētu teikt, ka lielākoties tie nebija pārāk bīstami, tādēļ pret aizsardzību nav lielu pretenziju. Bet mums ir stipri jāpieliek uzbrukumā un uzbrucēju darbībās. Mums vakar bija tikai viens noraidījums, bet arī tikai viens vairākums pašās spēles beigās un tas ir stipri par maz. Uzbrucējiem jābūt nekaunīgākiem, ir jālien uz vārtiem un vairāk jāapdraud pretinieku vārti. Tā vakardien bija lielākā problēma.
 
Vai bija kādi atslēgas momenti, kas izšķīra vakardienas spēles rezultātu?
 
-Īsti tādu atslēgas momentu nebija. Šī ir izslēgšanas spēļu sērija, kurā vēl būs daudz spēļu un vēl pāragri runāt par atslēgas momentiem. Noteicošais šoreiz bija mūsu uzbrucēju vājais sniegums. Mums ir jābūt nekaunīgākiem uzbrukuma zonā un ir vairāk jāmet pa vārtiem, jāiet uz atlecošajām ripām, jāmeklē momenti pie vārtiem, jo ar tādiem brīviem, viegliem metieniem izslēgšanas spēlēs ir gandrīz neiespējami gūt vārtus – tie ir jāiet uz jāizcīna. Tas arī varētu būt atslēgas moments, jo arī pretinieks abus vārtus vakardien guva no vārtu priekšas pēc atlecošajām ripām, t.s. “darba goli”. Tāds ir tas hokejs izslēgšanas spēlēs.
 
Vai veiksiet kādas izmaiņas taktiskajā ziņā un kā gatavosieties uz nākošo spēli?
 
-Diez vai tieši taktiskajā ziņā daudz ko vajadzētu mainīt. Mums vairāki spēlētāji nevar komandai palīdzēt traumu dēļ un mums ir nepieciešams spēlēt ar to sastāvu, kāds tas šobrīd ir. Mums nav pārāk daudz iespēju variēt ar sastāvu. Jāatgriežās pie iepriekš teiktā, ka tagad vajadzēs pastrādāt ar uzbrucējiem nedaudz vairāk, jānoskaņo spēlētajus būt agresīvākiem un jāmēģina tas pārnest uz spēli. Mēs mazliet par daudz atļāvām viņiem brīvās vietas gan aizsardzības, gan uzbrukuma zonās, nevar ļaut pretiniekam brīvi spēlēt ar ripu, mums ir jābūt agresīvākiem, nekaunīgākiem un jālien viņiem “zem ādas”.
OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Mogo MGO1732
Komanda HK Zemgale ZMG1829
Komanda HK Liepāja LPJ1620
Komanda HK Olimp OLI1316
Komanda HS Rīga RIG179
Komanda HK Prizma/IHS PRZ145
Komanda HK Dinaburga DGV132
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Gatis Gricinskis Gricinskis32
Komanda HK Zemgale/LLU Ozoliņš31
Komanda HK Zemgale/LLU Zabusovs26
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs25
Komanda HK Mogo/LSPA Bucenieks24
Komanda HK Mogo/LSPA Grīnbergs22
Komanda HK Mogo/LSPA Želubovskis22
Komanda HK Mogo/LSPA Sarkanis22
Komanda HK Mogo/LSPA Polcs21
Fona attēlsFona attēls