HS Rīga pieveic HK Prizma/IHS

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 29.09.2020

Šodien, 29. septembrī, tika aizvadīta OHL regulārās sezonas spēle starp HK “Prizma/IHS” un HS “Rīga”.

Jau spēles otrajā minūtē Roberts Priževoits #98 ar precīzu metienu pārspēja viesu vārtsargu un panāca HK “Prizma/IHS” vadību – 1:0, bet līdz nākamajiem vārtiem ilgi nebija jāgaida. Jau 35 sekundes vēlāk Berts Dāniels Rudzītis #17 guva vārtus, panākot rezultātu 1:2. Turpinājumā noraidījumu nopelnīja viesu komanda, tomēr mājniekiem vārtus gūt neizdevās. Spēles devītajā minūtē HK “Prizma/IHS” nopelnīja divus noraidījumus un spēlēja trīs pret pieci. Gandrīz divas minūtes viesiem bija iespēja spēlēt pieci pret un neilgi pirms vairākuma beigām vārtus guva Daniels Mūrnieks #36, kurš panāca rezultātu 1:2. 10 sekundes vēlāk mājnieki, skaitliskajā mazākumā, rezultātu izlīdzināja. Šoreiz precīzs bija Kristers Bormanis #17 – 2:2.  Spēles 13. minūtē viesi atkal guva vārtus un izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:3. Vārtus guva Ģirts Silkalns #16. 53 sekundes vēlāk savus otros vārtus spēlē guva Mūrnieks #36, izvirzot HS “Rīga” komandu vadībā ar rezultātu 2:4. Nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz perioda beigām viesu rindās precīzs bija  Edvards Bergmanis #10 un panāca rezultātu 2:5. Trešdaļa noslēdzās ar HK “Prizma/IHS” noteikumu pārkāpumu.

Vairākumu viesiem realizēt neizdevās, tomēr, otrās trešdaļas ceturtajā minūtē, ar precīzu metienu izcēlās Pēteris Purmalis #18 un panāca rezultātu 2:6. Trešdaļas turpinājumā mājnieki nopelnīja vienu noraidījumu,bet viesi trīs, tomēr nevienu no tiem realizēt neizdevās.

Trešā trešdaļas sākumā noraidījumus nopelnīja abas komandas, tomēr skaitlisko vairākumu neizmantoja neviena no komandām. Spēle 49. minūtē ar preīzu metienu vārtus guva Artūrs Apfelbaums #69 un panāca rezultātu 3:6. Ar šādu rezultātu spēle noslēdzās.

HK “Prizma/IHS” pa pretinieku vārtiem izdarīja 39 metienus, bet HS “Rīga” – 33.