HK "Zemgale/LLU" uzvar līgas līderus HK "Olimp/Venta 2002". HK "Dinaburga" Daugavpilī uzvar HK "Prizma/IHS"

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 05.12.2020
  • Stils 2
  • Stils 3
  • Stils 2
  • Stils 3

Pirmā spēle starp HK “Zemgale/LLU” un HK “Olimp/Venta 2002” sākās ar vairākiem divu minūšu noraidījumiem. Pirmajās spēles 10. minūtēs divus noraidījumus nopelnīja viesi, tomēr, spēlējot nevienādos sastāvos, vārti netika gūti. Perioda turpinājumā tika nopelnīts abpusējais noraidījums, pēc kura HK “Zemgale/LLU” pārkāpa noteikumus un deva iespēju viesiem spēlēt skaitliskajā vairākumā. Spēlējot skaitliskajā vairākumā viesi vārtus neguva. Neilgi pēc tam, par skaitliskā sastāva pārkāpšanu, tika noraidīts HK “Olimp/Venta 2002” spēlētājs, tomēr arī šo skaitliskā sastāva pārsvaru izmantot neizdevās.

Otrā perioda ceturtajā minūtē noteikumus pārkāpa mājinieki, tomēr, spēlējot skaitliskajā vairākumā, HK “Olimp/Venta 2002” vārtus neguva. Neilgi pēc tam noteikumus pārkāpa viesu komanda, un soda laikā tika nopelnīts abpusējais noraidījums, tomēr arī šoreiz, nevienādos sastāvos, vārti netika gūti. Spēles 31. minūtē rezultātu atklāja mājinieki. 1:0 panāca Roberts Jekimovs #72. Pāris minūtes vēlāk noteikumus pārkāpa jelgavnieki, tomēr viesiem, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārti gūti netika. Uzreiz pēc noraidījuma beigām, jelgavnieki atkal pārkāpa noteikumus, tomēr, spēlējot skaitliskajā vairākumā, 2+2 minūšu sodu nopelnīja HK “Olimp/Venta 2002”. Skaitliskā vairākuma laikā noteikumus atkal pārkāpa mājinieki, tomēr šajā periodā vārti gūti netika.

Trešās trešdaļas 10. minūtē mājinieki izmantoja 30. sekunžu pārtraukumu, pēc kura savu pārsvaru palielināja. 2:0 panāca Kristaps Roķis #13. Divas minūtes un 25. sekundes līdz pamatlaika beigām 30. sekunžu pārtraukumu pieprasīja viesu komanda. Nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz trešdaļas beigām viesu komanda nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr līdz pamatlaika beigām vārti netika gūti un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:0.

HK “Zemgale/LLU” pa pretinieku vārtiem meta 13 reizi, bet HK “Olimp/Venta 2002” - 38 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Vladislavs Barkovskis (Zemgale/LLU) un Patriks Ozols (Olimp/Venta 2002).

Savukārt, otrajā spēlē, starp HK “Dinaburga” un HK “Prizma/IHS” jau mača trešajā minūtē viesi pārkāpa noteikumus. Spēlējot skaitliskajā vairākumā vārtus guva Deniss Berdņiks #4, panākot rezultātu 1:0. Nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz trešdaļas beigām noteikumus pārkāpa viesi, tomēr skaitliskā pārsvara iespēju mājinieki neizmantoja. Perioda pēdējā minūtē viesi rezultātu izlīdzināja. 1:1 panāca Rihards Krastiņš #28.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē noteikumus pārkāpa HK “Prizma/IHS”, tomēr mājinieki skaitliskajā vairākumā vārtus neguva. Spēles 26. minūtē mājinieki izvirzījās vadībā. Vārtus guva Dmitrii Seliutin #9, panākot rezultātu 2:1. Neilgi pēc tam daugavpilieši savu pārsvaru palielināja. Precīzs bija Fedor Yarovinskii #29, kurš panāca rezultātu 3:1. Uzreiz pēc tam mājinieki nopelnīja divu minūšu noraidījumu, tomēr šo iespēju neizmantoja viesi. Spēles 30. minūtē mājinieki savu pārsvaru palielināja. Precīzs bija Seliutin #9 – 4:1. Pēc šī vārtu guvuma 30. sekunžu pārtraukumu izmantoja HK “Prizma/IHS”. Mača 34. minūtē vārtus guva viesi. Precīs bija Kristaps Riekstiņš #89, panākot rezultātu 4:2. Perioda piektajā minūtē HK “Dinaburga” tika piešķirts soda metiens, tomēr to nerealizēja Fedor Yarovinskii #29. Nedaudz mazāk kā minūti līdz perioda beigām noteikumus pārkāpa viesu komanda.

Trešā perioda trešajā minūtē noteikumus pārkāpa HK “Prizma/IHS”, tomēr, spēlējot skaitliskajā vairākumā, mājinieki vārtus neguva. Spēles 49. minūtē viesi vienus vārtus atguva. Šoreiz precīzs bija komandas kapteinis Armands Bērziņš #21, samazinot deficītu līdz minimumam – 4:3. Trešdaļas 14. minūtē visiem izdevās izlīdzināt rezultātu. 4:4 panāca Dāvis Straupe #62. Neilgi pēc tam HK “Prizma/IHS” nopelnīja divu minūšu noraidījumu un, spēlējot vairākumā, vārtus guva Yarovinskii #29, panākot 5:4. Mazāk kā četras minūtes līdz pamatlaika beigām noteikumus pārkāpa mājinieki, tomēr viesiem, skaitliskajā vairākumā, vārtus gūt neizdevās. 32. sekundes līdz perioda beigām viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr vārtus gūt neizdevās un spēle noslēdzās ar rezultātu 5:4. Pēc spēles beigām HK “Dinaburga” tika piešķirti divi noteikumu pārkāpumi, bet viesiem - viens.

HK “Dinaburga” pa pretinieku vārtiem meta 32 reizes, bet HK “Prizma/IHS” - 27 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Vadims Vabiščevičs (Dinaburga) un Dāvis Straupe (Prizma/IHS).