HK “Zemgale/LLU” spraigā cīņā izcīna uzvaru pret HK “Mogo/LSPA”

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 09.12.2020

Pirmais periods iesākās ar vairākiem HK “Mogo/LSPA” noraidījumiem. Pirmās divas skaitliskā vairākuma iespējas viesiem izmantot neizdevās, tomēr trešajā vairākumā iespējā tika gūti vārti. Precīzs bija Aleksandrs Novikovs #17, panākot rezultātu 0:1. Neilgi pēc tam, pirmo reizi spēlē, noteikumus pārkāpa viesu komanda. Spēlējot nevienādos sastāvos, astoņas sekundes līdz perioda beigām, tika piešķirts abpusējais noraidījums un vārti šajā trešdaļā netika gūti.

Jau otrā perioda trešajā minūtē viesiem izdevās dubultot savu pārsvaru. 0:2 panāca Rustams Begovs #7.Spēles 32. minūtē noteikumus pārkāpa Jelgavas komanda un, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārtus guva Renārs Krastenbergs #88, panākot rezultātu 1:2.  Trešdaļas turpinājumā abas komandas pārkāpa noteikumus vienu reizi, bet vārtus gūt neizdevās.

Trešās trešdaļas astotajā minūtē tika piešķirts abpusējais noraidījums un, spēlējot četri pret četri, vārtus guva Ričards Bernhards #97 - 1:3. Nedaudz vairāk kā četras minūtes līdz pamatlaika beigām mājinieku vārtsargs Artūrs Šilovs #30 nopelnīja 5+20 minūšu sodu un viņa vietā vārtos stājās Henrijs Ančs #33. Šajā spēles momentā HK “Zemgale/LLU” tika piešķirts divu minūšu sods. 58. spēles minūtē tika piešķirts abpusējais noraidījums par rupjību, pēc kura viesu komanda izmantoja 30. sekunžu pārtraukumu. Līdz spēles beigām viesi spēlēja skaitliskajā vairākumā, tomēr vārtus gūt neizdevās.

HK “Mogo/LSPA” pa pretinieku vārtiem meta 22 reizes, bet HK “Zemgale/LLU” - 29 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Vladimirs Mamonovs (Mogo/LSPA) un Rustams Begovs (Zemgale/LLU).