HK “Zemgale/LLU” pēcspēles metienos izcīna uzvaru pār HK “Prizma/IHS”

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 24.11.2020

Jau spēles 48. sekundē mājinieki izvirzījās vadībā. Vārtus guva Ņikita Kuprijanovs #3, panākot rezultātu 1:0. HK “Prizma/IHS” jau trešdaļas trešajā minūtē savu pārsvaru dubultoja. Šoreiz precīzs bija Boriss Bessmertnyy #41 – 2:0. Perioda septītajā minūtē mājinieki atkal guva vārtus, panākot rezultātu jau 3:0. Vārtus guva Valters Apfelbaums #77. Pēc vārtu guvuma HK “Zemgale/LLU” veica vārtsarga maiņu. Vārtus atstāja Rihards Cimermanis #1, viņa vietā stājās Mariuss Barajuns-Galejs #30. 12. sekundes vēlāk viesi nopelnīja noraidījumu, tomēr mājinieki, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārtus neguva. 10.minūtē jelgavniekiem vienus vārtus izdevās atgūt. Precīzs bija Kirils Tambijevs #90, kurš panāca rezultātu 1:3. Nedaudz mazāk kā divas minūtes vēlāk viesi guva vēl vienu vārtus. Šoreiz precīzs bija Roberts Jekimovs #72 -2:3. Trešdaļai beidzoties mājiniekiem tika piešķirts divu minūšu noraidījums.

Skaitlisko vairākumu viesiem otrā perioda sākumā izmantot neizdevās. Trešdaļas turpinājumā divas reizes noteikumus pārkāpa mājinieki, tomēr HK “Zemgale” skaitlisko vairākumu neizmantoja. Spēles 32. minūtē mājinieki pārsvaru palielināja. 4:2 panāca Bessmertnyy #41. Pēc vārtu guvuma viesi deva prettriecienu. Vārtus guva Jekimovs #72, panākot 3:4. Uzreiz pēc tam Ričards Bernhards #97 izlīdzināja rezultātu – 4:4. Mazāk kā divas minūtes līdz perioda beigām noteikumus pārkāpa viesi,  tomēr skaitliskā pārsvara iespēja netika izmantota.

Trešā perioda sestajā minūtē divu minūšu noraidījumu nopelnīja HK “Prizma/IHS”. Spēlējot skaitliskajā vairākumā vārtus guva Patriks Ozols #55, panākot rezultātu 4:5. Spēles 50. minūtē mājinieki izlīdzināja rezultātu. Vārtus guva Kristaps Riekstiņš #89, panākot rezultātu 5:5. Pāris sekundes vēlāk tika nopelnīts abpusējais noraidījums. Nepilnas septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām noteikumus pārkāpa viesi, tomēr mājiniekiem neizdevās izmantot skaitliskā vairākuma iespēju. Spēles turpinājumā abas komandas veidoja bīstamus momentus, tomēr vārti netika gūti un noslēdzās trešā trešdaļa. Pamatlaikam noslēdzoties un papildlaikam sākoties mājinieki veica vārtsargu maiņu. Vārtus pameta Rihards Norvaišs #71, viņa vietā stājās Reinis Petkus #84. Spēles papildlaikā vārti netika gūti un tika aizvadīti pēcspēles metieni. Pēcspēles metienos jelgavniekiem vārtos atgriezās Cimermanis. Pēcspēles metienos uzvaru izcīnīja HK “Zemgale/LLU”. Uzvaras vārtus guva Kirils Tambijevs #90.

HK “Prizma/IHS” pa pretinieku vārtiem meta 21 reizi, bet HK “Zemgale/LLU” - 29 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Boriss Bessmetrnyy (Prizma/IHS) un Roberts Jekimovs (Zemgale/LLU).