HK "Zemgale/LLU" pārliecinoši uzvar HK "Prizma/IHS"

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 28.11.2020

Jau spēles 40. sekundē noteikumus pārkāpa mājinieki, tomēr vārtus, spēlējot skaitliskajā vairākumā, HK “Prizma/IHS” neguva. Trešdaļās 10. minūtē rezultātu atklāja jelgavnieki. 1:0 panāca Kirils Tambijevs #90. Pāris sekundes pēc vārtu guvuma mājinieki atkal nopelnīja noraidījumu, tomēr viesiem arī šoreiz neizdevās izmantot skaitlisko pārsvaru. Spēles 19. minūtē mājinieki savu pārsvaru dubultoja. Vārtus guva Emīls Ģēģeris #10 – 2:0.

Sākoties otrajai trešdaļai viesu komanda veica vārtsargu maiņu. Vārtus atstāja Rihards Norvaišs #71, bet viņa vietā stājās Reinis Petkus #1. Jau trešdaļas 21. sekundē HK “Zemgale/LLU” savu parsvaru palielināja. 3:0 panāca Roberts Jekimovs #72. Viesi perioda trešajā minūtē deva prettriecienu. Vārtus guva Kārlis Tiltiņš #12, panākot rezultātu 1:3. Divas minūtes vēlāk mājinieki atkal guva vārtus, panākot rezultātu jau 4:1. Šoreizs precīzs bija Raivis Kristiāns Ansons#2. Spēles turpinājumā trešo reizi spēlē noteikumus pārkāpa Jelgavas komanda, tomēr, spēlējot nevienādos sastāvos, viesi nopelnīja divu minūšu sodu un vārti netika gūti. Perioda 14. minūtē noteikumus pārkāpa viesi un, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārtus guva Jekimovs #72, panākot 5:1. Nedaudz mazāk kā četras minūtes līdz trešdaļas beigām mājinieki nopelnīja divus divu minūšu noraidījumus, dodot iespēju HK “Prizma/IHS” spēlēt pieci pret trīs. Tomēr arī šo skaitlisko vairākuma iespēju viesi nerealizēja. 19. sekundes līdz perioda beigām noteikumus pārkāpa viesu komanda.

Spēlējot vairākumā, noteikumus pārkāpa mājinieki, tomēr viesiem neizdevās izmantot skaitliskā sastāva pārsvaru. Spēles turpinājumā viesi divas reizes nopelnīja divu minūšu noraidījumu, tomēr mājiniekiem vārtus gūt neizdevās nevienā no tiem. Perioda 13. minūtē mājinieki savu pārsvaru palielināja. Vārtus guva Artūrs Homjakovs #19 – 6:1. Spēles 56. minūtē otros vārtus spēle guva Tambijevs #90, panākot rezultātu 7:1. Neilgi pēc vārtu guvuma noteikumus pārkāpa mājinieki un, spēlējot skaitliskajā mazākumā, to izdarīja vēlreiz, tomēr arī šoreiz vārtus viesiem gūt neizdevās un spēle noslēdzās ar rezultātu 7:1.

HK “Zemgale/LLU pa pretinieku vārtiem meta 44 reizes, bet HK “Prizma/IHS”” - 28 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Roberts Jekimovs (Zemgale/LLU)  un Jēkabs Siliņš (Prizma/IHS).