HK “Zemgale/LLU” izbraukumā uzvar HK “Dinaburga”

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 02.12.2020

Jau spēles otrajā minūtē HK “Zemgale/LLU” atklāja spēles rezultātu. Vārtus guva Patriks Ozols #55, panākot rezultātu 0:1. Perioda turpinājumā viesu komanda nopelnīja divus divu minūšu noraidījumus, savukārt, mājinieki noraidījās trīs reizes, tomēr, spēlējot nevienādos sastāvos, vārti netika gūti un pirmā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 0:1.

Otrais periods iesākās rezultatīvi viesiem. Trešdaļas 22. sekundē vārtus guva Frenks Razgals #14, savukārt, perioda 50. sekundē precīzs bija Raivis Kristiāns Ansons #2, panākot rezultātu jau 0:3. Spēles 22. minūtē noteikumus pārkāpa mājinieki, tomēr skaitliskā vairākuma iespēju viesiem izmantot neizdevās. Spēles turpinājumā divas reizes noteikumus pārkāpa HK “Zemgale/LLU” tomēr, spēlējot skaitliskajā vairākumā, daugavpiliešiem vārtus gūt neizdevās. Trešdaļas 13. minūtē noteikumus pārkāpa mājinieki un, spēlējot skaitliskajā mazākumā, vārtus guva Fedor Yarovinskii #29 – 1:3.

Trešās trešdaļās 10. minūtē viesi savu pārsvaru palielināja. Vārtus guva Artūrs Homjakovs #19, panākot rezultātu 1:4. Spēles turpinājumā abas komandas apmainījās ar vairākiem uzbrukumiem, tomēr vārti gūti netika un spēle noslēdzās ar rezultātu 1:4 viesu komandas labā.

HK “Dinaburga” pa pretinieku vārtiem meta 13 reizi, bet HK “Zemgale/LLU” - 38 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Vladislavs Barkovskis (Dinaburga) un Patriks Ozols (Zemgale/LLU).