HK Prizma/IHS tiek pie pirmās uzvaras OHL čempionātā

Roberts Pļāvējs | optibethokejaliga.com 22.10.2019

"Prizma" tādējādi revanšējās par smago sakāvi ar 1:5, ko pret HS "Rīga" komandu mājinieki bija piedzīvojuši tikai trīs dienas iepriekš.

Tiesa arī šovakar maču daudz labāk uzsāka tieši viesi, 18 sekunžu laikā Raimondam Mikum Vītoliņam un Gustavam Ozoliņam "Rīgas" labā panākot 2:0. Līdz perioda izskaņai komandas apmainījās ar vieniem vārtiem, "Rīgai" joprojām saglabājot divu ripu handikapu - 3:1.

Pēc pārtraukuma laukumā iniciatīvu pārņēma prizmieši, otrajā periodā Edijam Brahmanim pietuvinot mājiniekus līdz 2:3. Cīņas 43. minūtē Kristiāns Zelts ar rezultatīvu metienu vairākumā atgrieza sen pazaudēto līdzsvaru - 3:3. Tālākajā cīņas gaitā viesi otro reizi ieguva vadību (4:3), taču pusotras minūtes laikā to arī pazaudēja, izceļoties pieredzējušajam Armandam Bērziņam (4:4). Mača izskaņā vairāk uzbruka "Prizma", Andrejam Smirnovam izmantojot viesu kļūdu savā zonā un ar plaukstas metienu gūstot izšķirošos vārtus - 5:4.

Par spīti uzvarai "Prizma"/IHS saglabā pēdējo astoto vietu. Savukārt "Rīgas" hokejisti joprojām ir septītie.

Prizma/IHS – Rīga 5:4 (1:3, 1:0, 3:1)
Vārti: 8:29 Vītoliņš (vair.) 0:1, 8:47 Ozoliņš (Hodass, Purmalis) 0:2, 11:27 Žuļevs (Korkus) 1:2, 19:47 Zalāns 1:3, 29:49 Brahmanis (Korkus) 2:3, 42:59 Zelts (Grīnbergs, Bērziņš, vair.) 3:3, 48:08 Rudzītis (Vītoliņš, Bergmanis) 3:4, 49:38 Bērziņš (Voicesčuks, Kuprijanovs) 4:4, 57:08 Smirnovs (Grīnbergs, Zelts) 5:4.
Metieni: 47:41
Vārtsargi: Niklāvs Rauza - Rūdolfs Gusts Lazdiņš