HK "Prizma/IHS" izcīna trešo uzvaru pēc kārtas

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 10.11.2020

Rezultātu šajā mačā izdevās atklāt ātri. Jau spēles 32. sekundē vārtus guva Andris Bērziņš #21, panākot rezultātu 1:0. Tomēr viesi nedaudz vairāk kā pusminūti vēlāk deva prettriecienu, panākot rezultātu 1:1. Šoreiz precīzs bija Denis Berdņiks #4. Spēles turpinājumā viesu vārtsargs nopelnīja divu minūšu noraidījumu, kuru izcieta viens no laukuma spēlētājiem. Skaitliskā vairākuma pārsvaru mājiniekiem izmantot neizdevās. Spēles 12. minūtē mājinieki atkal nokļuva vadībā. 2:1 panāca Dāvis Straupe #62. Spēles 16. minūtē Ričards Puriņš #18 panāca jau 3:1. Neilgi pēc vārtu guvuma HK “Prizma/IHS” pārkāpa noteikumus, tomēr šo iespēju neizmantoja HK “Dinaburga”. Desmit sekundes līdz trešdaļas beigām vārtus atkal guva mājinieki. 4:1 panāca Kristaps Riekstiņš #89.

Otrajā periodā viesu komanda veica vārtsargu maiņu. Kirill Kuzmin #1 tika nomainīts pret Aleksejs Cerikovs #22. Trešdaļas pirmajā minūtē viesiem izdevās atgūt vienus vārtus. 4:2 panāca Sergej Melnikov #99. Mazāk kā minūti vēlāk mājiniekiem izdevās gūt piektos vārtus. Pielabojot metienu vārtus guva Rihards Krastiņš #28, panākot rezultātu jau 5:2. Spēles 28. minūtē “Prizma/IHS” komanda guva vēl vienus vārtus. 6:2 panāca Rihards Ķuzis #52. Pēc vārtu guvuma HK “Dinaburga” atkal nomainīja vārtsargus. Vārtos atkal stājās Kirill Kuzmin. Sešas sekundes vēlāk mājinieki pārkāpa noteikumus, spēlējot četratā pret pieciem, “Prizma/IHS” nopelnīja 2+10 minūšu sodu, tomēr viesiem, spēlējot skaitliskajā vairākumā vārtus gūt neizdevās. Trešdaļas 17. minūtē noteikumus pārkāpa viesi, tomēr mājinieki skaitliskā vairākuma iespēju nerealizēja.

Trešās trešdaļas otrajā minūtē viesi nopelnīja divu minūšu sodu par skaitliskā sastāva pārkāpumu, tomēr skaitlisko pārsvaru izmantot neizdevās. Spēles 48. minūtē vārtus guva Roberts Priževoits #98, panākot rezultātu 7:2. Neilgi pēc tam vārtus guva HK “Dinaburga” kapteinis Sergejs Pečura #72, panākot rezultātu 7:3. 51. minūtē tika nopelnīts abpusējais sods un tā laikā mājinieki atkārtoti nopelnīja noraidījumu. Skaitliskā vairākuma iespēju realizēja Romāns Keda #6, panākot rezultātu 7:4 – vārti tika gūti aizturētā soda laikā. 56. minūtē viesu komandas spēlētājs nopelnīja 2+2 minūšu sodu.

HK "Prizma/IHS" pa pretinieku vārtiem meta 35 reizes, bet HK "Dinaburga" - 32. Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Andris Bērziņš (Prizma/IHS) un Aleksandr Klisunov (Dinaburga).