HK “Prizma/IHS” gūst vārtus astoņas sekundes līdz trešdaļas beigām un izcīna uzvaru pār HK “Mogo/LSPA”

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 31.10.2020

Pirmā trešdaļa iesākās ar ātru vārtu guvumu. Jau 59 sekundē vārtus guva Gatis Gricinskis#9, panākot rezultātu 1:0. Perioda turpinājumā tika piešķirti vairāki noraidījumi, tomēr spēlējot skaitliskajā vairākumā vārtus neizdevās gūt ne vienai no komandām. Spēles 10. minūtē viesi izlīdzināja rezultātu. Precīzs bija Māris Jānis Graudiņš #25, panākot rezultātu 1:1. Nedaudz vairāk kā piecas minūtes vēlāk viesiem atkal izdevās gūt vārtus. Šoreiz precīzs bija Kristaps Riekstiņš #89, kurš panāca rezultātu 1:2. Neilgi pēc tam viesi nopelnīja divu minūšu noraidījumu, tomēr mājinieki šo iespēju neizmantoja.

Arī otrā perioda sākumā tika gūti vārti. Spēles 23. minūtē precīzs bija Juris Ziemiņš #12, izlīdzinot rezultātu - 2:2. Spēles turpinājumā HK “Mogo/LSPA” nopelnīja divus noraidījumus no kuriem otro realizēja viesi. Vārtus guva Haralds Jirgens #61, panākot rezultātu 2:3. Nepilnu minūti vēlāk mājinieki atkal pārkāpa noteikumus, šoreiz vairākumu realizēja Rihards Krastiņš #28, panākot rezultātu 2:4. Minūti un 10 sekundes vēlāk mājinieki deva prettriecienu. Vārtus guva Andris Siksnis #22, panākot rezultātu 3:4. Neilgi pirms trešdaļas beigām mājinieki atkal pārkāpa noteikumus, tomēr viesi šo iespēju nerealizēja.

Trešās trešdaļas piektajā minūtē mājinieki izlīdzināja rezultātu. Precīzs bija Edgars Kurmis #4 – 4:4. Nedaudz vairāk kā divas minūtes vēlāk mājinieki atkal guva vārtus. Šoreiz precīzs bija Kārlis Čukste #15, panākot rezultātu 5:4. Spēles 52. minūtē viesi pārkāpa noteikumus, tomēr skaitliskā vairākuma iespēju realizēt neizdevās. Četras minūtes un 18. sekundes līdz trešdaļas beigām vārtus guva Kristers Bormanis #17, panākot rezultātu 5:5. Nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz perioda beigām mājinieki pārkāpa noteikumus, tomēr vārtus gūt neizdevās. 16. sekundes līdz  trešdaļas beigām mājinieki atkal pārkāpa noteikumus. Spēlējot skaitliskajā vairākumā, astoņas sekundes līdz perioda beigām, vārtus guva Armands Bērziņš #21, panākot rezultātu 5:6 ar kādu arī spēle noslēdzās.

HK “Mogo/LSPA” pa pretinieku vārtiem meta 35 reizes, bet HK “Prizma/IHS” - 28 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Kārlis Reinis Riba #1 (Mogo/LSPA) un Māris Jānis Graaudiņš #25 (Prizma/IHS).