HK “Olimp/Venta 2002” uzvar HK “Mogo” pēcspēles metienos un izcīna sesto uzvaru pēc kārtas

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 27.10.2020

Spēle sākās ar pāris bīstamiem momentiem pie abiem vārtiem, tomēr bez vārtu guvumiem. Spēles devītajā minūtē noteikumus pārkāpa mājinieki, tomēr HK “Mogo/LSPA” komandai šo skaitliskā vairākuma iespēju izmantot neizdevās. Neilgi pēc tam par skaitliskā sastāva pārkāpumu HK “Olimp/Venta 2002” komanda atkal palika spēlēt skaitliskajā mazākumā. Spēlējot vairākumā viesu komanda pārkāpa noteikumus un spēle risinājās četri pret četri. Spēles 14. minūtē rezultātu atklāja Nikolajs Jeļisejevs #69, panākot rezultātu par labu mājiniekiem 1:0. Nedaudz vairāk kā minūti vēlāk mājiniekiem izdevās pārsvaru dubultot. Metot no centra zonas vārtus guva Aleksejs Širokovs #62, panākot rezultātu 2:0. Gandrīz trīs minūtes līdz trešdaļas beigām mājinieki atkal pārkāpa noteikumus. Arī šoreiz skaitliskā vairākuma iespēju neizdevās realizēt un periods noslēdzās ar rezultātu 2:0.

Jau trešdaļas otrajā minūtē noteikumus pārkāpa viesu komanda. Piecas sekundes līdz mazākuma beigām HK “Mogo/LSPA” nopelnīja vēl vienu noraidījumu, tomēr nevienu no abām skaitliskā vairākuma iespējām mājiniekiem realizēt neizdevās. Spēles 33. minūtē vārtus guva Edijs Brahmanis #93, panākot rezultātu 3:0. Nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz trešdaļas beigām noteikumus pārkāpa mājinieki, tomēr viesu komanda skaitliskā pārsvara iespēju neizmantoja.

Trešās trešdaļas  54. sekundē viesiem izdevās atgūt vienus vārtus. Ar precīzu metienu vārtus guva Kārlis Čukste #15, panākot rezultātu 3:1. Perioda turpinājumā noteikumus pārkāpa mājinieku komanda, tomēr skaitliskajā vairākumā vārti netika gūti. Spēles 53. minūtē noteikumus atkal pārkāpa mājinieki un spēlējot četri pret pieciem vēl vienu reizi pārkāpa noteikumus, dotot viesiem iespēju spēlēt pieciem pret trīs. Vairākumu izdevās izmantot Gatim Gricinskim #9, panākot rezultātu 3:2. Nedaudz vairāk kā četras minūtes līdz beigām HK “Mogo/LSPA” izlīdzināja rezultātu. Vārtus guva Patriks Trasūns #21, panākot rezultātu 3:3. Ar šādu rezultātu arī noslēdzās spēles pamatlaiks. Spēles papildlaikā vārtus gūt neizdevās un pēcspēles metienos uzvaru izcīnīja HK “Olimp/Venta 2002”.

HK “Olimp/Venta 2002” pa pretinieku vārtiem meta 33 reizes, HK “Mogo/LSPA” - 33 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Lauris Bajaruns #59 (Olimp/Venta 2002) un Renārs Kazanovs #27 (Mogo/LSPA).