HK "Olimp/Venta 2002" uzvar HK "Liepāju"

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 18.10.2020

Spēles pirmais periods iesākās ar ļoti ātru un fizisku spēli. Trešdaļas 12. minūtē rezultātu izdevās atklāt HK “Olimp/Venta 2002” spēlētājam Nikolajam Jeļisejevam #69, panākot rezultātu 1:0. Trešdaļas turpinājumā komandas apmainījās ar metieniem, tomēr vārtus gūt neizdevās.

Līdzīgi kā pirmais periods, arī otrā trešdaļa iesākās ar ātru hokeju. Spēles 30. minūtē HK “Olimp/Venta 2002” nopelnīja divu minūšu noraidījumu, tomēr viesiem to realizēt neizdevās. Neilgi pēc skaitliskā mazākuma beigām mājiniekiem izdevās gūt vārtus. Šoreiz precīzs bija Lauris Bajaruns #59, kurš panāca rezultātu 2:0. Nedaudz mazāk kā piecas minūtes līdz trešdaļas beigām divu minūšu noraidījumu nopelnīja viesi. Skaitlisko pārsvaru HK “Olimp/Venta 2002” realizēt neizdevās un trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 2:0.

Trešā trešdaļa iesākās ar ātri gūtiem vārtiem. Jau perioda 23. sekundē vārtus guva Jeļisejevs #69, panākot rezultātu 3:0. Trešdaļas piektajā minūtē viesi pārkāpa noteikumus un palika spēlēt četri pret pieciem, tomēr mājiniekiem skaitlisko pārsvaru izmantot neizdevās. Spēles 49. minūtē viesiem izdevās vienus vārtus atgūt. Vārtus guva Kristers Freibergs #3, panākot rezultātu 3:1. Neilgi pēc tam, spēles 50. minūtē, atkal precīzs bija Jeļisejevs #69, kurš panāca rezultātu 4:1. Trešdaļas 14. minūtē mājinieki atkal pārkāpa noteikumus, bet aŗī šoreiz skaitlisko pārsvaru izmantot viesiem neizdevās. Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:1 HK “Olimp/Venta 2002” labā.

HK “Olimp/Venta 2002” pa pretinieku vārtiem met reizes, bet HK “Liepāja” -. Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Nikolajs Jeļisejevs #69 (Olimp/Venta 2002) un Māris Jučers #35 (Liepāja). Pēc šīs spēles HK “Olimp/Venta 2002” pakāpjas uz tabulas pirmo vietu, bet HK “Liepāja”, atpaliekot par vienu punktu, nonāk tabulas otrajā vietā.