HK "Olimp/Venta 2002" turpina uzvaru sēriju pārspējot HK "Dinaburga"

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 24.10.2020

Pirmā trešdaļa iesākās ar viesu noraidījumu, kuru, spēles piektajā minūtē, izmantoja Kirils Galoha #47, panākot 1:0. Pāris sekundes vēlāk viesi atkal pārkāpa noteikumus, tomēr HK “Olimp/Venta 2002” šo iespēju nerealizēja. Spēles astotajā minūtē vārtus izdevās gūt Nikolajam Jeļisejevam #69, kurš panāca rezultātu 2:0. Nedaudz vairāk kā četras minūtes līdz trešdaļas beigām HK “Dinaburga” atkal nopelnīja skaitlisko mazākumu, tomēr šo iespēju mājinieki neizmantoja. Trešdaļas 19. minūtē mājinieki pārkāpa noteikumus, tomēr viesi pirmajā trešdaļā vairākuma iespēju neizmantoja. Periods noslēdzās ar rezultātu 2:0.

Otrā trešdaļa iesākās ar viesu vairākumu, tomēr to neizdevās izmantot. Spēles 36. minūtē noteikumus pārkāpa mājinieki un HK “Dinaburga” šo iespēju izmantoja. Vārtus guva Dmitrii Seliutin #9, panākot rezultātu 2:1. Neilgi pēc vārtu guvuma prettriecienu deva viesu komandu. Otros vārtus mačā guva Jeļisejevs #69, panākot rezultātu 3:1. Neilgi pirms trešdaļas beigām mājinieki atkal pārkāpa noteikumus, paliekot spēlēt četri pret pieciem.

Vairākuma izdevību neizdevās realizēt. Trešās trešdaļas piektajā minūtē mājinieki pārkāpa noteikumus, tomēr skaitlisko vairākumu viesi nerealizēja. Spēles 53. minūtē HK “Olimp/Venta 2002” pārkāpa noteikumus un minūti vēlāk atkal, paliekot spēlēt trīs pret pieciem. Lielo pārsvaru Daugavpils komandai izmantot neizdevās. Nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz beigām noteikumus atkal pārkāpa mājinieki, šoreiz iespēju realizēja Sergejs Pečura #77, panākot rezultātu 3:2. Spēles beigās HK “Olimp/Venta 2002” vārtu guvums netika skaitīts un spēle noslēdzās ar rezultātu 3:2.

HK “Olimp/Venta 2002” pa pretinieku vārtiem meta 55 reizes, bet HK “Dinaburga” - 27 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Nikolajs Jeļisejevs (Olimp/Venta 2002) un Dmitrii Seliutin (Dinaburga). HK “Dinaburga” šī bija piektā spēle, bet HK “Olimp/Venta 2002” – 11.