HK “Olimp/Venta 2002” pārspēj HK “Prizma/IHS”

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 13.10.2020

Pirmais periods noritēja bez vārtu guvumiem. Nedaudz vairāk kā minūti pirms beigām, HK “Olimp/Venta 2002” komanda nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Otrā perioda 40. sekundē HK “Olimp/Venta 2002”, spēlējot skaitliskajā mazākumā, guva vārtus. Precīzs bija Kirils Galoha #47, panākot rezultātu 1:0. HK “Prizma/IHS” ātri deva atbildi. Nedaudz mazāk kā minūti vēlāk vārtus viesu komandas labā guva Māris Graudiņš #25, kurš panāca rezultātu 1:1. 27. sekundes vēlāk vārtus guva Valerii Vorozthcov #21, panākot mājinieku pārsvaru 2:1. Perioda turpinājumā tika nopelnīti vairāki noraidījumi, tomēr skaitlisko pārsvaru neizdevās izmantot ne vienai, ne otrai komandai.

Trešās trešdaļas ceturtajā minūtē HK “Olimp/Venta 2002” komanda pārkāpa noteikumus un palika četratā pret pieciem, tomēr līdzīgi kā otrā perioda sākumā viņiem izdevās gūt vārtus mazākumā. Šoreiz precīzs bija Emīls Ezītis #90, kurš panāca rezultātu 3:1.  Perioda turpinājumā mājinieki atkal pārkāpa noteikumus, tomēr HK “Prizma/IHS” skaitlisko vairākumu izmantot neizdevās. Divas sekundes pēc mazākuma beigām HK “Olimp/Venta 2002” atkal guva vārtus, panākot rezultātu 4:1. Šoreiz precīzs bija Nikolajs Jeļisejevs #69.  Neilgi pēc tam viesi nopelnīja divu minūšu sodu, bet HK “Olimp/Venta 2002” pārsvaru izmantot neizdevās. Spēles 56. minūtē, mājiniekiem atkal izdevās gūt vārtus un rezultāts kļuva 5:1. Vārtus guva Tomass Zeile #52. Spēles turpinājumā mājinieki nopelnīja noraidījumu, tomēr viesiem skaitlisko pārsvaru izmantot neizdevās un spēle noslēdzās ar rezultātu 5:1.

HK “Olimp/Venta 2002” pa pretinieku vārtiem meta 44 reizes, bet HK “Prizma/IHS” – 19. Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Georgijs Pujacs #81 (Olimp/Venta 2002) un Reinis Petkus #84 (Prizma/IHS)