HK “Olimp/Venta 2002” izcīna pārliecinošu uzvaru pār HS “Rīga”

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 07.10.2020

Pirmā trešdaļa iesākās ar HK “Olimp/Venta 2002” noraidījumu jau 33. sekundē. Spēlējot vairākumā, viesi pārkāpa noteikumus un, beidzoties spēlei četri pret četri, mājnieki guva vārtus skaitliskajā vairākumā. Precīzs HK “Olimp/Venta 2002” komandā bija Georgijus Pujacs #81, kurš panāca rezultātu 1:0. Neilgi pēc gūtajiem vārtiem atkārtojās līdzīga situācija. Mājnieki palika skaitliskajā mazākumā, tomēr minūti vēlāk noteikumus pārkāpa viesi. Beidzoties spēlei četri pret četri, vairākumā vārtus izdevās gūt Edijam Brahmanim #93 - 2:0. Nedaudz kā piecas minūtes vēlāk atkal vārtus izdevās gūt mājniekiem, panākot rezultātu 3:0. Šoreiz precīzs bija Krists Apsītis #61. Nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz perioda beigām, HK “Olimp/Venta 2002” atkal bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā un skaitlisko pārsvaru viņiem izdevās realizēt. Vārtus guva Kirils Galoha #47. Septiņas sekundes līdz trešdaļas beigām HS “Rīga” komandas spēlētājs nopelnīja 2 + 10 minūšu noraidījumu par grūšanu apmalē.

Otrā trešdaļa bija ne tik bagāta notikumiem kā pirmā. Abas komandas nopelnīja pa vienam divu minūšu noraidījumam, bet trešdaļas garumā vārtus neizdevās gūt ne vienai no komandām. Otrā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 4:0.

Trešā trešdaļa iesākās ar mājnieku noraidījumu 37. sekundē. Skaitlisko pārsvaru viesiem izmantot neizdevās, un neilgi pēc vairākuma beigām, noteikumus pārkāpa viesu vārtsargs un  HS “Rīga’ komandai nācās spēlēt skaitliskajā mazākumā. Trešdaļas astotajā minūtē vārtus spēlē Galoha #47, panākot rezultātu 5:0. Šie bija viņa otrie vārti spēlē. Nepilnas sešas minūtes vēlāk, atkal skaitliskajā vairākumā vārtus guva mājnieki, panākot rezultātu 6:0. Šoreiz precīzs bija Aleksandrs Jerofejevs #23. Trešā trešdaļa noslēdzās ar mājnieku divu minūšu sodu, kuru viesi nerealizēja.

HK “Olimp/Venta 2002” pa pretinieku vārtiem meta 58 reizes, bet HS “Rīga” - 10 Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Krists Apsītis #61 (Olimp/Venta 20020) un Artūrs Šilovs #1 (Rīga).

Pēc šīs spēles HK “Olimp/Venta 2002” tabulā ierindojas pirmajā vietā. Uzreiz aiz viņiem, ar desmit punktiem, atrodas trīs komandas - HK “Liepāja”, HK “Mogo/LSPA” un HK “Zemgale/LLU”, jāpiemin, ka HK “Zemgale/LLU” gan ir aizvadījuši par vienu spēli mazāk nekā abas pārējās komandas.