HK "Olimp/Venta 2002" izcīna astoto uzvaru pēc kārtas. HK "Zemgale/LLU" uzvar HK "Mogo/LSPA"

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 18.11.2020

Pirmā spēle, starp HK “Dinaburga” un HK “Olimp/Venta 2002”, iesākās ar viesu noteikumu pārkāpumu. Spēlējot skaitliskajā vairākumā mājinieki vārtus neguva. Spēles turpinājumā noteikumus pārkāpa mājinieki un, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs #69, panākot 0:1. Trešdaļas otrajā pusē komandas nopelnīja abpusējo noraidījumu un, tā laikā, vēl reiz noteikumus pārkāpa viesi. Mājinieku skaitlisko vairākumu izmantoja Deniss Berdņiks #4, panākot rezultātu 1:1.

Otrās trešdaļas 4 minūtē vārtus guva viesi. Precīzs bija Aleksejs Širokovs #62, kurš otro reizi spēlē izvirzīja HK “Olimp/Venta 2002” vadībā un panākot rezultātu 1:2. Perioda 10. minūtē Georgijs Pujacs #81 palielināja viesu pārsvaru – 1:3. Neilgi pēc tam Daugavpils komanda deva prettriecienu. 2:3 panāca Sergej Melnikov #99. Uzreiz pēc vārtu guvuma tika piešķirts abpusējais noraidījums. Otrās trešdaļas izskaņā mājinieki izlīdzināja rezultātu. Spēles 36. minūtē precīzs bija Fedor Yarovinskii #29. Trešdaļas pēdējā minūtē mājinieki pirmo reizi izvirzījās vadībā. Otros vārtus mačā guva Yarovinskii #29, panākot rezultātu 4:3. Noslēdzoties trešdaļai tika piespriests abpusējais noraidījums.

Trešdaļa iesākās ar mājinieku noteikumu pārkāpumu un, spēlējot skaitliskajā vairākumā, otros vārtus mačā guva Pujacs #81, panākot rezultātu 4:4. Neilgi pēc tam mājinieki atkal pārkāpa noteikumus. Spēlējot skaitliskajā vairākumā precīzs bija Gatis Sprukts #44, kurš panāca rezultātu 4:5. Perioda devītajā minūtē mājinieki atkal pārkāpa noteikumus, tomēr, spēlējot skaitliskajā vairākumā, viesiem vārtus gūt neizdevās. Trešdaļas 17. minūtē vārtus guva Krists Apsītis #61 un panāca rezultātu jau 4:6. Uzreiz pēc vārtu guvumu mājinieki atkal pārkāpa noteikumus. Skaitliskā sastāva pārsvaru izmantoja Jeļisejevs #69, panākot rezultātu 4:7. Divas sekundes līdz spēles beigām izvērtās asumi, tomēr spēles rezultātu tas neietekmēja.

HK “Dinaburga” pa pretinieku vārtiem meta 15 reizes, bet HK “Olimp/Venta 2002” - 24 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Fedor Yarovinskii (Dinaburga) un Georgijs Pujacs (Olimp/Venta 2002).

Savukārt, otrajā spēlē, starp HK “Zemgale/LLU” un HK “Mogo/LSPA”, viesi izpelnījās spēles pirmo noraidījumu. Spēlējot vairākumā mājiniekiem vārtus gūt neizdevās. Turpinājumā abas komandas apdraudēja pretinieku vārtus ar bīstamiem metieniem, tomēr vārti šajā trešdaļā gūti netika.

Jau otrās trešdaļas sākumā tika nopelnīts divu minūšu sods, dodot iespēju mājiniekiem otro reizi mačā spēlēt skaitlisko vairākumu. Skaitliskā sastāva pārsvaru izmantoja Aleksandrs Visockis #8, panākot rezultātu 1:0. Spēles 32. minūtē viesi jau trešo reizi spēlē pārkāpa noteikumus, tomēr skaitlisko vairākumu mājinieki nerealizēja. Pusminūti vēlāk mājiniekiem izdevās savu pārsvaru dubultot. 2:0 panāca Artūrs Homjakovs #17. Nedaudz vairāk kā četras minūtes līdz trešdaļas beigām noteikumus pārkāpa Jelgavas hokejisti nopelnot 2+2 minūšu noraidījumu. Otrā soda laikā rezultāta starpību samazināja Oskars Bārtulis #37, panākot rezultātu 2:1.

Trešās trešdaļas pirmajā minūtē mājinieki savu pārsvaru palielināja. 3:1 panāca Patriks Ozols #55. Spēles 48. minūtē mājinieki pārkāpa noteikumus, tomēr skaitliskā vairākuma iespēju viesiem realizēt neizdevās. Perioda 13. minūtē noteikumus pārkāpa mājinieki, tomēr HK “Mogo/LSPA” skaitliskā vairākuma iespēju nerealizēja. Divas minūtes un septiņas sekundes līdz trešdaļas beigām tika nopelnīts abpusējais noraidījums, tomēr rezultāts palika nemainīgs un spēle noslēdzās ar rezultātu 3:1.

HK “Zemgale/LLU” pa pretinieku vārtiem meta 29 reizes, bet HK “Mogo/LSPA” - 38 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Rihards Cimermanis (Zemgale/LLU) un Edgars Kurmis (Mogo/LSPA).

Patriotu mēneša ietvaros abās hallēs tika dziedāta Latvijas valsts himna. Daugavpilī himnu dziedāja Marija Trustovska, bet Jelgavā – Gundars Caune.