HK "Mogo/LSPA" sagrauj HK "Prizma/IHS"

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 21.11.2020

Patriotu mēneša ietvaros šodien tika izpildīts simboliskais iemetiens. Iemetienu veica Saulkrastu novada, Zvejniekciema vidusskolas jaunsargu instruktora Gunāra Strazdiņa audzēknis Jaunsargs Artūrs Baltgalvis. Artūrs jaunsardzi apmeklē jau no 4 klases un, šobrīd, mācās 12.klasē, kas nozīmē ka Artūrs deviņus gadus jau piedalās Jaunsardzes kustībā, kura laikā regulāri ir apmeklējis jaunsargu nodarbības, piedalījies nometnēs, pārgājienos, stāvējis godasardzē pie Brīvības pieminekļa par godu Latvijas simtgadei, soļojis militārajā parādē 18.novembrī un daudz ko citu.

Jau spēles 30. sekundē HK “Mogo/LSPA” izvirzījās vadībā. Vārtus guva Jānis Straupe #7, panākot 1:0. Pāris minūtes vēlāk HK “Prizma/IHS” nopelnīja divus divu minūšu noraidījumus, tomēr, spēlējot skaitliskajā vairākumā, noteikumus pārkāpa arī mājinieki un skaitliskā pārsvara iespēju neizmantoja ne viena no komandām. Spēles devītajā minūtē noteikumus atkal pārkāpa viesi un mājinieki šo skaitliskā sastāva iespēju izmantoja. Šoreiz precīzs bija Juris Ziemiņš #12, panākot rezultātu 2:0. Mazāk kā minūti vēlāk noteikumus pārkāpa mājinieki, tomēr viesiem skaitliskā vairākuma iespēju realizēt neizdevās. Trešdaļas 15. minūtē mājinieki savu pārsvaru palielināja. 3:0 panāca Krišjānis Rēdlihs #46. Nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz trešdaļas beigām HK “Mogo/LSPA” guva vēl vienus vārtus. Otros reizi mačā precīzs bija Ziemiņš #12, panākot rezultātu jau 4:0.

Otrajā periodā HK “Prizma/IHS” veica vārtsarga maiņu. Vārtus atstāja Reinis Petkus #84, bet viņa vietā stājās Rihards Norvaišs #71. Trešdaļas sestajā minūtē mājinieki nopelnīja 2+10 minūšu sodu un, spēlējot skaitliskajā vairākumā, arī viesi nopelnīja 2+10 minūšu sodu. Spēles 31. minūtē mājinieki atkal pārkāpa noteikumus un, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārtus viesu komandas labā guva Valtrers Apfelbaums #77, kurš panāca rezultātu 4:1.

Trešā perioda piektajā minūtē savus trešos vāartus spēlē guva Ziemiņš #12, panākot rezultātu 5:1. Spēles 50. minūtē divu minūšu sodu nopelnīja viesi, tomēr skaitliskā vairākuma iespēja netika izmantota. Mača 55. minūtē viesi atkal nopelnīja divu minūšu sodu un, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārtus guva Renārs Demiters #72, panākot rezultātu 6:1. 53. sekundes līdz pamatlaika beigām vārtus guva Elviss Želubovskis – 7:1.

HK “Mogo/LSPA” pa pretinieku vārtiem meta 61 reizi, bet HK “Prizma/IHS” - 11 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Toms Opelts (Mogo/LSPA) un Rihards Norvaišs (Prizma/IHS).