HK “Mogo/LSPA” papildlaikā uzvar HS “Rīga”

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 17.10.2020

Pirmā perioda sestajā minūtē vārtus izdevās gūt Jānim Ozoliņam #18, panākot viesu vadību 0:1. Divas minūtes līdz trešdaļas beigām mājinieki nopelnīja noraidījumu, tomēr HK “Mogo/LSPA” skaitlisko pārsvaru realizēt neizdevās.

Otrā trešdaļa sākās ar mājinieku noraidījumu 39. sekundē, tomēr šo iespēju viesi nerealizēja. Spēles 30. minūtē vārtus guva Edvards Bergmanis #10, panākot rezultātu 1:1. Pāris minūtes vēlāk viesiem pārsvaru izdevās atgūt. Spēles 44. minūtē vārtus guva Kārlis Čukste #15, panākot rezultātu 1:2. Nedaudz vairāk kā piecas minūtes vēlāk mājiniekiem atkal izdevās rezultātu izlīdzināt. 2:2 panāca Ģirts Silkalns #16.

Trešajā periodā komandām vārtus gūt neizdevās un trešajam periodam noslēdzoties rezultāts bija 2:2 un sākās papildlaiks. Papildlaika piektajā minūtē vārtus izdevās gūt Oskaram Bārtulim #37, kurš panāca HK “Mogo/LSPA” komandas uzvaru ar rezultātu 2:3.

HS “Rīga” pa pretinieku vārtiem meta 18 reizes, bet HK “Mogo/LSPA” – 59. Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Artūrs Šilovs #1 (Rīga) un Patriks Trasūns #21 (Mogo/LSPA).