HK “Mogo/LSPA” izbraukumā uzvar HK “Dinaburga”

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 25.11.2020

Jau spēles otrajā minūtē viesi atklāja rezultātu. Vārtus guva Renārs Demiters #72, panākot rezultātu 0:1. Perioda piektajā minūtē noteikumus pārkāpa mājinieki un skaitliskā vairākuma iespēju izmantoja Renārs Krastenbergs #88 – 0:2. Neilgi pēc šī vārtu guvuma, mājinieki deva prettriecienu. 1:2 panāca Glebs Voino #71. Trešdaļas turpinājumā noteikumus pārkāpa viesi, tomēr mājiniekiem, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārtus gūt neizdevās. Nedaudz mazāk kā trīs minūtes līdz pirmā perioda beigām mājinieki izlīdzināja rezultātu. Precīzs bija Fedor Yarovinskii #29. Trešdaļas pēdējā minūtē noraidījumu nopelnīja viesu komanda.

Otrās trešdaļās 15. minūtē divu minūšu noraidījumu nopelnīja mājinieki un, spēlējot nevienādos sastāvos, to izdarīja atkal. Spēlējot skaitliskajā vairākumā vārtus guva Deniss Berdņiks #4, izvirzot mājiniekus vadībā pirmo reizi mačā – 3:2.

Trešā perioda sākumā HK “Dinaburga” nopelnīja divus divu minūšu noraidījumus un šo izdevību izmantoja viesi. 3:3 panāca Krastenbergs #88. Nepilnu minūti vēlāk, spēles 45.minūtē, viesi guva vēl vienus vārtus. Šoreiz precīzs bija Juris Ziemiņš #12, panākot rezultātu 3:4. Trešdaļas desmitajā minūtē noteikumus atkal pārkāpa mājinieki, tomēr šoreiz skaitlisko vairākumu HK “Mogo/LSPA” neizmantoja. Mača 54. minūtē viesi savu pārsvaru palielināja. Trešos vārtus spēlē guva Krastenbergs #88,, panākot rezultātu jau 3:5. Trešdaļas turpinājumā abas komandas nopelnīja pa noraidījumam, tomēr vārti nevienādos sastāvos netika gūti. Nedaudz mazāk kā trīs minūtes līdz beigām divu minūšu noraidījumu nopelnīja viesi, tomēr, spēlējot skaitliskajā vairākumā, HK “Dinaburga” vārtus neguva. Četras sekundes līdz pamatlaika beigām noteikumus atkal pārkāpa viesi, tomēr vārti netika gūti un mačs noslēdzās ar rezultātu 3:5.

HK “Dinaburga” pa pretinieku vārtiem meta 18 reizi, bet HK “Mogo/LSPA” - 47 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Deniss Berdņiks (Dinaburga) un Renārs Krastenbergs (Mogo/LSPA)