HK "Mogo/LSPA" aizraujošā mačā pieveic HK "Liepāja"

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 15.11.2020

Tikai pirmās trešdaļas pēdējā sekundē izdevās atklāt spēles rezultātu. To izdarīja Miks Lipsbergs #11, panākot 1:0 mājinieku labā. Kopā pirmajā trešdaļā HK “Mogo/LSPA” pa pretinieku vārtiem meta 12 reizes, bet liepājnieki - 9. Pirmā trešdaļa noritēja bez noteikumu pārkāpumiem.

Otrā trešdaļa iesākās ar aktīvu mājinieku spiedienu uzbrukuma zonā, kas noveda pie gūtiem vārtiem perioda trešajā minūtē. 2:0 panāca Elviss Kaimiņš. 32. spēles minūtē mājinieki nopelnīja pirmo divu minūšu noraidījumu mačā, tomēr, spēlējot skaitliskajā vairākumā, viesiem vārtus gūt neizdevās. Trešdaļas turpinājumā tika nopelnīti vairāki noraidījumi, tomēr skaitliskā sastāva pārsvaru neizmatoja ne viena no komandām. Otrā trešdaļa noslēdzās mājiniekiem spēlējot skaitliskajā vairākumā.

Trešā perioda sākumā HK “Mogo/LSPA” skaitliskā vairākuma iespēju realizēt neizdevās. Trešdaļas 7. minūtē, aizturētā soda laikā, vārtus izdevās gūt viesiem. Precīzs bija Artūrs Mickevičs #91, panākot rezultātu 2:1. Trešdaļās pusē tika nopelnīts abpusējais noraidījums. Šī soda laikā noteikumus atkal pārkāpa viesi, bet arī šoreiz skaitliskā pārsvara iespēja netika izmantota. Spēles beigās 3:1, metot tukšos vārtos, panāca Lauris Rancevs #47. Savukārt, 11. sekundes līdz spēles beigām vārtus guva Kārlis Čukste #15, panākot jau 4:1.

HK “Mogo/LSPA” pa pretinieku vārtiem meta 35 reizes, bet HK “Liepāja” - 26. Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Artūrs Šilovs (Mogo/LSPA) un Linards Mazurs-Mago (Liepāja).