HK "Liepāja" uzvar HK "Prizma/IHS"

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 19.11.2020

Mājinieki izvirzījās vadībā jau pirmās trešdaļas trešajā minūtē. Pēc noteikumu pārkāpuma viesu komandā, skaitliskajā vairākumā vārtus guva Egils Kalns #13, panākot rezultātu 1:0. Spēles 16. minūtē noraidījumu nopelnīja mājinieki, bet skaitliskā vairākuma iespēju viesi nerealizēja. Minūti un septiņas sekundes līdz trešdaļas beigām liepājnieki savu pārsvaru dubultoja. Šoreiz precīzs bija Mārtiņš Gipters #22.

Otrā perioda sākumā noteikumus pārkāpa mājinieki, tomēr viesiem neizdevās izmantot skaitliskā sastāva pārsvaru. Perioda astotajā divu minūšu sodu nopelnīja viesi un skaitlisko vairākumu mājinieku labā izmantoja Bruno Zabis #10, panākot rezultātu jau 3:0. Spēles turpinājumā HK “Liepāja” pārkāpa noteikumus divas reizes, tomēr ne vienu no skaitliskā vairākuma iespējām HK “Prizma/IHS” neizmantoja.

Trešās trešdaļas trešajā minūtē noteikumus pārkāpa viesi, tomēr mājinieki šo skaitlisko vairākumu neizmantoja. Spēlēs 55. minūtē liepājnieki guva vēl vienus vārtus. Ar precīzu metienu vārtus guva Gipters #22, panākot 4:0. Mača 57. minūtē vārtus guva Matīss Petrovics #24, kurš panāca rezultātu 5:0. Pēc šī vārtu guvuma viesi veica vārtsarga maiņu. Nedaudz mazāk kā minūti pirms pamatlaika beigām mājinieki guva vēl vienus vārtus, panākot jau 6:0. Šoreiz precīzs bija Ričards Rihards Fomins #88.

HK “Liepāja” pa pretinieku vārtiem meta 54 reizes, bet HK “Prizma/IHS” - 21 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Laurynas Lubys (Liepāja) un Dāvis Straupe (Prizma/IHS).