HK “Liepāja” izcīna uzvaru pret HK “Mogo/LSPA”

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 14.10.2020

Spēles astotajā minūtē HK “Mogo/LSPA” nopelnīja divu minūšu noraidījum, tomēr viesiem skaitlisko pārsvaru izmantot neizdevās. Pirmās trešdaļas 14. minūtē vārtus guva Kaspars Saulietis #61, kurš panāca rezultātu 1:0. Spēles 18.minūtē HK “Liepāja” pārkāpa noteikumus un palika spēlēt četri pret pieciem. Viesi, spēlējot skaitliskajā mazākumā guva vārtus, panākot rezultātu 1:1. Vārtus HK “Liepāja” komandas labā guva Linards Mazurs-Mago. Trešdaļas beigās abas komandas nopelnīja pa vienam divu minūšu noraidījumam.

Otrā trešdaļa iesakās ar mājinieku noraidījumu. Trešdaļas otrajā minūtē, spēlējot četri pret četriem, vārtus guva viesi un rezultāts kļuva 1:2. Perioda turpinājumā abas komandas nopelnīja pa vairākiem noraidījumiem, tomēr skaitlisko pārsvaru neizmantoja nedz mājinieki, nedz viesi.

Trešā perioda trešajā minūtē viesi divas reizes pārkāpa noteikumus un palika spēlēt trijatā pret pieciem. Šo izdevību izmantoja Renārds Demiters #72, panākot rezultātu 2:2. Spēles turpinājumā, 56. minūtē, vārtus izdevās gūt Rihardam Ričardam Fominam #88, izvirzot viesus vadībā ar rezultātu 2:3. Nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz beigām mājinieki atkal pārkāpa noteikumus, tomēr viesi skaitlisko pārsvaru neizmantoja. Desmit sekundes līdz beigām noteikumus pārkāpa viesi, tomēr mājiniekiem izmantot pārsvaru neizdevās un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:3 HK “Liepāja” labā.

HK “Mogo/LSPA pa pretinieku vārtiem meta 26 reizes, bet HK “Liepāja” - 19. Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Kaspars Saulietis #61 (Mogo/LSPA) un Ričards Rihards Fomins #88 (Liepāja).