• Stils 2
  • Stils 3
  • Stils 2
  • Stils 3

Šodien, 10. oktobrī, tika aizvadīta viena no divām paredzētajām spēlēm. Volvo Sporta centra ledus hallē tikās komandas HK “Prizma/IHS” un HK “Liepāja”

Pirmais periods iesākās ar ātru mājnieku vārtu guvumu. Jau spēles otrajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārtus guva Rihards Ķuzis #52, panākot rezultātu 1:0. Spēles turpinājumā viesi atkal nopelnīja noraidījumu, tomēr mājnieki skaitlisko pārsvaru neizmantoja. Vēl nebeidzoties vairākumam, mājnieki arī pārkāpa noteikumus un spēlēja četri pret četri. Beidzoties HK “Liepājas” noraidījumam, sākās vairākuma izspēle, kuru viesi arī izmantoja. Šoreiz precīzs bija Raivo Freidenfelds #7, kurš panāca rezultātu 1:1. Spēles 10. minūtē viesiem atkal izdevās gūt vārtus. Precīzs bija Māris Miezis #77, panākot rezultātu 1:2. Nepinas trīs minūtes vēlāk, ar precīzu metienu, vārtus guva viesu komandas spēlētājs Egils Kalns #13, panākot rezultātu 1:3. Mājnieki, nedaudz vairāk kā minūti vēlāk, vienus vārtus atguva un rezultāts kļuva 2:3. Vārtus guva Armands Bērziņš #21. Uzreiz pēc vārtu guvuma mājnieki pārkāpa noteikumus, kuru viesiem izdevās realizēt. Vārtus guva Artūrs Micekvičs #91, panākot rezultātu 2:4. Nepilnas trīs minūtes vēlāk, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vēl vienus vārtus guva HK “Liepāja”. Šoreiz precīzs bija Mārtiņš Gipters #22, kurš panāca rezultātu 2:5. Ar šādu rezultātu noslēdzās pirmā trešdaļa.

Otrā trešdaļa nebija tik vārtiem bagāta, tomēr jau trešdaļas 37. sekundē mājnieku labā vārtus Guva Kristaps Riekstiņš #89, panākot rezultātu 3:5. Nedaudz vēlāk HK “Prizma/IHS” nopelnīja vairākus noraidījumus un spēle risinājās trīs pret pieciem. Mazākuma laikā tika piešķirts soda metiens, kuru nerealizēja Bruno Zabis #10. Arī skaitlisko vairākumu viesiem izmantot neizdevās. Spēles 36. minūtē vārtus guva Egils Kalns #13, panākot rezultātu 3:6. Trešdaļas beigās viesi nopelnīja noraidījumu, tomēr mājniekiem skaitlisko pārsvaru izmantot neizdevās.

Trešās trešdaļas sākumā, viesiem atkal izdevās gūt vārtus. Šoreiz precīzs bija Klāvs Plānics #44, kurš panāca rezultātu 3:7. Spēles 50. minūtē, skaitliskajā vairākumā, vārtus guva Mickevičs #91, panākot rezultātu 3:8. Pēc ielaistajiem vārtiem, mājnieku komanda nomainīja vārtsargu. Vārtus atstāja Rihards Norvaišs #71, bet viņa vietā stājās Kiril Merkulov #1. Neilgi pirms trešdaļas noslēgšanās, mājnieki palika skaitliskajā mazākumā, tomēr HK “Liepāja” šo pārsvaru neizmantoja un spēle noslēdzās ar rezultātu 3:8.

HK “Prizma/IHS” komanda pa pretinieku vārtiem meta 29 reizes, bet HK “Liepāja” - 47 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Gusts Jegorovs #27 (Prizma/IHS) un Mārtiņš Gipters #22 (Liepāja).