"Daugavpils komandā neviena persona neizjuta izteiktus saslimšanas simptomus. Kluba spēlētāji jūtas lieliski un jau atsākuši individuālos treniņus," situāciju komandas nometnē ieskicē Koziols.

Bez pārceltās spēles savā laukumā ar "Mogo"/LSPA tika pārceltas četras nākamās vienības spēles - savā laukumā 30.septembrī ar "Olimp"/"Venta 2002" un 3.oktobrī ar "Zemgale"/LLU, kā arī divi mači viesos - 7.oktobrī ar "Liepāju" un 10.oktobrī - ar hokeja skolu "Rīga".

10.oktobrī arī "Zemgale"/LLU komanda ziņoja, ka tās rindās konstatēti divi saslimšanas gadījumi ar Covid-19. Sestdien jelgavniekiem bija paredzēts duelis ar "Mogo"/LSPA, bet maču pārcēla uz vēlāku laiku.

Turnīra tabulas vadībā ar 14 punktiem deviņos dueļos ir izvirzījusies "Liepāja", 13 punkti astoņās cīņās ir "Olimp"/"Venta 2002", bet vadošo trijnieku ar desmit punktiem astoņos mačos noslēdz "Mogo"/LSPA, kurai ar tikpat punktiem sešos dueļos seko "Zemgale"/LLU. Hokeja skola "Rīga" astoņās spēlēs tikusi pie pieciem punktiem, par diviem mazāk ir "Prizmai"/IHS, kas laukumā devusies jau deviņas reizes, kamēr Daugavpils "Dinaburga" četros mačos palikusi bešā.

Aizvadītajā sezonā izslēgšanas spēles netika aizvadītas, bet par vietējā čempionāta uzvarētāju tika pasludināta "Olimp". Turnīra jaunpienācēja izšķirošos punktus ieguva pēc tam, kad "Rīga" neieradās uz sezonas pēdējo maču ar "Kurbads" vienību.

"Olimp" līdz ar panākumu OHL nopelnīja iespēju startēt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā, taču starptautiskās sacensības tika atceltas.