HK "Dinaburga" izcīna uzvaru pār HK "Liepāja"

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 21.11.2020

Patriotu mēneša ietvaros šodien tika izpildīts simboliskais iemetiens. Iemetienu veica jūras spēku Mīnu kuģu eskadras štāba bocmanis Oskars Jurčenko, kurš Nacionālo Bruņoto Spēku dienestā ir no 1999.gada. Oskars ir izveidojis un spēlē Jūras spēku hokeja komandā, kas līdz Covid 19 ierobežojumiem piedalījās Liepājas amatieru hokeja čempionātā, kā arī spēlē  HK Bites, kura ņem līdzdalību Livonijas hokeja līgā un Liepājas pilsētas veterānu čempionātā.

Jau spēles otrajā minūtē mājinieki pārkāpa noteikumus, tomēr, spēlējot skaitliskajā vairākumā, viesi vārtus neguva. Spēles sestajā minūtē noteikumus pārkāpa viesi, tomēr arī mājiniekiem neizdevās gūt vārtus. Perioda turpinājumā abas komandas nopelnīja pa trīs divu minūšu noraidījumiem, tomēr vārti netika gūti.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē mājinieki atklāja rezultātu. Precīzs bija Rihards Ričards Fomins #88. Perioda sestajā minūtē viesi deva prettriecienu. 1:1 panāca Artjoms Pankevičs #7. Mazāk kā trīs minūtes vēlāk viesi pirmo reizi spēlē izvirzījās vadībā. Vārtus guva Vadims Vabiščevičs #8, panākot rezultātu 1:2. Spēles 31. minūtē nopelnīja divu minūšu sodu, kura laikā noraidījās atkal, tomēr mājiniekiem, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārtus gūt neizdevās. Noslēdzoties spēlei nevienādos sastāvos HK “Dinaburga” guva vēl vienus vārtus. Rezultātu 1:3 panāca Fedor Yarovinskii #29.

Trešā perioda otrajā minūtē mājinieki vienus vārtus atguva. Precīzs bija Klāvs Plānics #44, panākot rezultātu 2:3. Perioda turpinājumā abas komandas nopelnīja pa vienam noraidījumam, tomēr skaitliskā sastāva pārsvaru neizmantoja ne viena no komandām. Trešdaļas devītajā minūtē viesi savu pārsvaru dubultoja. Vārtus guva Sergej Melnikov #99, panākot 2:4. Spēles 52. minūtē liepājnieki samazināja rezultātu līdz minimumam. Precīzs bija Māris Miezis #77 – 3:4. Nepilnu pusminūti vēlāk Daugavpils hokejisti atguva vārtus. Vārtus guva Artjoms Tretjakovs #17, kurš panāca rezultātu 3:5. Spēles 55. minūtē vārtus mājinieku labā guva Raivo Freidenfelds #7 – 4:5. Neilgi pēc vārtu guvuma viesi pārkāpa noteikumus, tomēr HK “Liepāja” vārtus, spēlējot vairākumā, neguva, tomēr uzreiz pēc tam viesi atkal pārkāpa noteikumus, bet arī šoreiz vārti gūti netika. Nepilnu minūti līdz beigām noraidījās mājinieki un spēle noslēdzās ar viesu komandas uzvaru.

HK “Liepāja” pa pretinieku vārtiem meta 47 reizi, bet HK “Dinaburga” - 40 . Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Ričards Rihards Fomins (Liepāja) un Uldis Čalpa (Dinaburga).