Aizvadīta OHL preses konference

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 02.09.2020
Aizvadīta OHL preses konference

 

Optibet hokeja līgas 2020./2021. gada sezonā tiks aizvadītas 126 regulārās sezonas spēlēs, pēc kurām četras punktiem bagātākās komandas cīnīsies izslēgšanas spēlēs, lai noskaidrotu Latvijas čempionu. Pirmā spēle norisināsies 5. septembrī, plkst. 18.00 INBOX.lv ledus hallē starp komandām Olimp/Venta 2002 un HK Mogo/LSPA.

Preses konferencē tika apspriesti gaidāmās sezonas aktuālākie aspekti – komandu sastāvu izmaiņas, komandas mērķi un uzdevumi, treniņu process un citi. Olimp/Venta 2002 komanda ir mainījusi nosaukumu un treneri, kā arī noslēgusi sadarbību gan ar Venta 2002 komandu, gan HK Tukums JAHL līgas komandu. Šogad komandas galvenais treneris būs Aigars Cipruss. Arī HK Liepāja un Zemgale/LLU komandas šogad vadīs citi galvenie treneri – attiecīgi Guntis Pujāts  un Artis Ābols.

Jāatzīmē vairāki interesanti pieteikumi komandu sastāvos.  HK Mogo/LSPA papildinājuši Robs Šremps un Rihards Marenis, bet tuvākā laikā pievienosies arī Krišjānis Rēdlihs un Oskars Bārtulis. Olimp/Venta 2002 komandā redzēsim Lauri Bajarunu, Gati Spruktu – pērnās sezonas rezultatīvāko uzbrucēju. HK Liepāja atgriezušies Mārtiņš Gipters, Egils Kalns, Arturs Mickevičs, Kārlis Ozoliņš. Zemgale/LLU rindas pastiprinājuši Roberts Jekimovs, Mārtiņš Porejs un Kirils Tambijevs, kā arī gaidāmi vēl papildinājumi no Dinamo Rīga.

22. decembrī tiks aizvadīta Optibet hokeja līgas zvaigžņu spēle. Tika apspriesti ar Covid – 19 saistītie piesardzības pasākumi, kuros īpaši tika uzsvērts tas, ka pirmās divas rindas aiz spēlētāju soliem būs tukšas un tajās nedrīkstēs atrasties neviens cilvēks, lai maksimāli samazinātu spēlētāju kontaktu ar skatītājiem. Pirms pirmās spēles visam komandas personālam, spēlētājiem un pārstāvjiem ir jābūt negatīvam Covid – 19 testam, tomēr par turpmāko vīrusa izplatības ierobežošanu ir atbildīgi klubi, vadoties pēc OHL nolikuma Covid – 19 protokola.

 

 

OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Mogo MGO3565
Komanda HK Zemgale ZMG3661
Komanda HK Liepāja LPJ3352
Komanda HK Olimp OLI3645
Komanda HS Rīga RIG3419
Komanda HK Dinaburga DGV3413
Komanda HK Prizma/IHS PRZ3612
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Gatis Gricinskis Gricinskis53
Komanda HK Zemgale/LLU Ozoliņš51
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs50
Komanda HK Mogo/LSPA Sarkanis45
Komanda HK Mogo/LSPA Bajaruns43
Komanda HK Liepāja Plānics43
Komanda HK Liepāja Seliutin42
Komanda HK Mogo/LSPA Ozoliņš41
Komanda HK Mogo/LSPA Bucenieks38
Fona attēlsFona attēls