Aizraujošā mačā uzvaru izcīnīja HK "Zemgale/LLU"

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 30.09.2020
Aizraujošā mačā uzvaru izcīnīja HK "Zemgale/LLU"

30. septembrī Liepājas Olimpiskā centra ledus halle risinājās spēle starp HK “Liepāja” un HK “Zemgale/LLU”. Abām komandām šī bija sestā spēle un abām komandām pirms spēles bija astoņi punkti. Spēles uzvarētājs čempionāta tabulā ierindojās pirmajā vietā.

 

Pirmajā trešdaļa sākās ar HK “Liepāja” noraidījumu, kuru viesiem realizēt neizdevās. Neilgi pēc tam arī viesi nokļuva skaitliskajā mazākumā, tomēr mājniekiem neizdevās pārspēt Riharda Cimermaņa #1 sargātos vārtus. Spēles 14. minūtē noteikumus atkal pārkāpa mājnieki, šoreiz, ar precīzu metienu Rustama Begova #7 izpildījumā, vārtus skaitliskajā vairākumā izdevās gūt HK “Zemgale/LLU” komandai – 0:1. Ar šādu rezultātu arī trešdaļa noslēdzās.

 

Līdzīgi kā pirmajā periodā, arī šis sākās ar noteikumu pārkāpumu mājnieku izpildījumā, šoreiz gan to nerealizēja viesi. Tikai spēles 30. minūtē rezultāts mainījās. Ar precīzu metienu Ivan Rybchik #16 panāca viesu pārsvaru 0:2. Pēc gūtajiem vārtiem HK “Zemgale/LLU” nopelnīja divu minūšu sodu, tomēr mājnieki to nerealizēja. Trešdaļas 14. minūtē viesiem atkal izdevās pārspēt Māra Jučera #35 sargātos vārtus un rezultāts kļuva 0:3. Šoreiz HK “Zemgale/LLU” labā vārtus guva Roberts Jekimovs #72. Tomēr nepilnas trīs minūtes vēlāk mājniekiem izdevās atgūt vienus vārtus – 1:3. Vārtus guva Raivo Freidenfelds #7. Spēles 37. minūtē viesi pārkāpa noteikumus un nopelnīja četru minūšu mazākumu, kuru mājnieki realizēja. Astoņas sekundes līdz perioda beigām atkal precīzs bija Freidenfelds #7, panākot rezultātu 2:3. Tomēr ar to periods nebeidzās, jo tikai divas sekundes līdz beigām otros vārtus spēlē guva Begovs #7, panākot viesu pārsvaru 2:4.

 

Trešā trešdaļa arī sākās ar mājnieku noraidījumu, bet neskatoties uz to, skaitliskajā mazākumā vārtus izdevās gūt Linardam Mazuram – Mago #11, panākot rezultātu 3:4. Nepilnu minūti vēlāk HK “Zemgale” deva prettriecienu un savus otros vārtus spēlē guva Jekimovs #72 – 3:5. Nepilnas četras minūtes vēlāk ar precīzu metienu izcēlās Kristaps Nīmanis, panākot rezultātu 4:5. Divas minūtes vēlāk viesu komanda pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu. 14. sekundes pēc pārtraukuma viesu rindās precīzs bija Ričards Bernhards #97 un rezultāts kļuva 4:6. Mājnieku centieni gūt vārtus nesekmējās panākumiem un nepilnas piecas minūtes līdz beigām HK “Zemgale/LLU” guva savus septītos vārtus, panākot rezultātu 4:7. Šoreiz precīzs bija Kirils Tambijevs #90. Ar šādu rezultātu spēle arī noslēdzās.

 

Kopumā HK “Liepāja” izdarīja 42 metienus, bet HK “Zemgale/LLU” – 31.

Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Linards Mazurs-Mago #11 (Liepāja) un Rihards Cimermanis #1 (Zemgale/LLU).

 

 

Foto: Guntis Lazdāns

OHL

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK Mogo MGO3565
Komanda HK Zemgale ZMG3661
Komanda HK Liepāja LPJ3352
Komanda HK Olimp OLI3645
Komanda HS Rīga RIG3419
Komanda HK Dinaburga DGV3413
Komanda HK Prizma/IHS PRZ3612
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Gatis Gricinskis Gricinskis53
Komanda HK Zemgale/LLU Ozoliņš51
Komanda HK Zemgale/LLU Jekimovs50
Komanda HK Mogo/LSPA Sarkanis45
Komanda HK Mogo/LSPA Bajaruns43
Komanda HK Liepāja Plānics43
Komanda HK Liepāja Seliutin42
Komanda HK Mogo/LSPA Ozoliņš41
Komanda HK Mogo/LSPA Bucenieks38
Fona attēlsFona attēls