26. septembrī tika aizvadītas vēl divas OHL spēles

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 26.09.2020

26. septembrī norisinājās divas OHL regulārās sezonas spēles. Volvo sporta centrā mājnieki HK “Prizma/IHS” uzņēma HK “Zemgale/LLU”. Abām komandām šī bija piektā spēle.

Jau spēles 26. sekundē precīzs bija Aleksandrs Visockis #8, panākot rezultātu 0:1. Pēc pirmajiem vārtiem mājnieki nomainīja vārtsargu. Vārtos stājās Jāzeps Lukjanskis #32. Pirmās trešdaļas sestajā minūtē atkal precīzs bija Visockis #8, kurš panāca viesiem divu vārtu pārsvaru – 0:2. Mājnieki 16. minūtē nopelnīja noraidījumu, tomēr viesiem to realizēt neizdevās. Piecas sekundes pirms pirmā perioda beigām Aleksandrs Novikovs #17 ar precīzu metienu panāca HK “Zemgale/LLU” trīs vārtu pārsvaru – 0:3.

Otrā trešdaļa sākās līdzīgi. Jau 22. sekundē Kirils Tambijevs #90 panāca rezultātu 0:4. 16. Sekundes vēlāk mājnieki pārkāpa noteikumus un tika piešķirts soda metiens. Pirms soda metiena izpildīšanas HK “Prizma/IHS” komanda atkal nomainīja vārtsargu. Atpakaļ vārtos stājās Kirils Merkulovs #1. Precīzu soda metienu izpildīja Ričards Briņecs #73 un panāca rezultātu 0:5. Pēc soda metiena izpildīšanas vārtos mājniekiem atgriezās Lukjanskis. Trešdaļai turpinoties, mājnieku komanda nopelnīja trīs divu minūšu noraidījumus, kurus viesiem realizēt neizdevās. Spēles 32. minūtē ar precīzu metienu izcēlās Roberts Jekimovs un rezultāts kļuva 0:6. Nepilnas divas minutes vēlāk, skaitliskajā vairākumā, atkal precīzi bija viesi, panākot rezultātu 0:7. Šoreiz precīzs bija Aleksandrs Galkins #33. Spēles 36. minūtē, spēlējot četri pret četri, atkal precīzs bija Galkins #33 – 0:8. Trešdaļas pēdējā minūtē precīzs bija Ričards Bernhards #97. Rezultāts pēc otrās trešdaļas beigām – 0:9.

Arī trešais periods iesākās ar ātri gūtiem vārtiem. Šoreiz precīzs bija HK “Prizma/IHS” spēlētājs Kristers Bormanis #17, kurš panāca rezultātu 1:9. Spēles turpinājumā abas komandas saņēma divu minūšu sodus, kuri netika realizēti. Spēles 44. minūtē Rihards Ķuzis #52 izcēlās ar vārtu guvumu un panāca rezultātu 2:9. Spēles 53. minūtē savus otros vārtus mačā guva Tambijevs #90, panākot rezultātu 2:10. Nepilnas divas minutes vēlāk, vairākumā, vēl vienus vārtus izdevās gūt viesu komandai. Otros vārtus spēlē guva Jekimovs #72 – 2:11. Mājniekiem izdevās atgūt vēl vienus vārtus spēles 59. Minūtē. Ar vārtu guvumu izcēlās Gusts Jegorovs #27 un spēle noslēdzās ar rezultātu 3:11 HK “Zemgale/LLU” labā.

Par labāko spēlētāju mājnieku komandā tika atzīts Rihards Ķuzis #52, bet viesiem – Ričards Bernhards #97. HK ”Prizma/IHS” pa pretinieku vārtiem meta 22. reizes, bet HK “Zemgale/LLU” -41.

16:45 Inbox.lv ledus hallē HK "Olimp/Venta 2002" uzņēma HK "Liepāja". Šajā mačā, starp komandām netika gūti tik daudz vārtu.

Spēles pirmajā trešdaļā viesi nopelnīja trīs divu minūšu noraidījumus, no kuriem pēdējo, spēles 17. minūtē, izmantoja Emīls Ezītis #70, panākot HK “Olimp/Venta 2002” pārsvaru 1:0. 14. sekundes vēlāk Egils Kalns #13 raidīja ripu Rūdolfa Gusta Lazdiņa #30 vārtos un panāca rezultātu 1:1.

Spēles 30. minūtē viesu komanda nopelnīja noraidījumu, kuru mājniekiem realizēt neizdevās. 34. spēles minūtē Raivo Freidefelds #7 raidīja ripu mājnieku vārtos un rezultāts kļuva 1:2. Spēlei turpinoties radās nelieli asumi un tika piešķirts abpusējais noraidījums. Nepilnas trīs minūtes līdz trešdaļas beigām Kirils Galoha #14 raidīja ripu Māra Jučera #35 sargātajos vārtos un panāca rezultātu 2:2.

Trešajā perioda abas komandas nopelnīja pa vienam divu minūšu noraidījumam, bet, spēlējot nevienādos sastāvos, vārti netika gūti. Spēles 56. minūtē precīzs bija HK “Olimp/Venta 2002” komandas spēlētājs Vladislavs Balakuns #77, kurš panāca rezultātu 3:2. Līdz pat spēles beigām, viesi centās atgūt vārtus, tomēr tas viņiem neizdevās un spēles pēdējā minūtē mājniekiem izdevās gūt vēl vienus vārtus – 4:2. Šoreiz precīzs bija Edijs Brahmanis #93. Ar šādu rezultātu spēle arī noslēdzās.

Par spēles labākajiem spēlētājiem tika atzīti Renārs Kamergrauzis #58 viesiem un Rūdolfs Gusts Lazdiņš #30 mājniekiem. Kopumā HK "Olimp/venta 2002" izdarīja 42 metienu pa Māra Jučera sargātajiem vārtiem, bet HK “Liepāja” pa pretinieku vārtiem izdarīja 34 metienus.

Spēlē starp HK "Prizma/IHS" un HK "Zemgale/LLU" komandām ar pirmajiem vārtiem OHL izcēlās divi spēlētāji - Kristers Bormanis (Prizma/IHS) un Ričards Briņecs (Zemgale/LLU). Pēc spēles komantāru par gūtajiem vārtiem un spēli sniedza Briņecs.

Kādas ir tavas sajūtas pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem?

Sajūtas ir ļoti labas, it īpaši gūstot šādus vārtus. Ļoti pozitīvi.

Kāpēc soda metienu izpildīji tieši tu nevis kāds cits?

Grūti teikt, tas jāprasa trenerim. Šajā gadījumā treneris man uzticējās un es arī to pozitīvi atzīmēju.

Vai tu zināji ko darīsi jau pirms gāji izpildīt soda metienu?

Man jau bija nojausma ko varētu darīt, bet nebiju vēl pārliecināts. Izmantojot savus auguma parametrus, izvēlējos soda metienu izpildīt tieši tā.

Ko par vārtiem teica treneris un komandas biedri?

Neko daudz neteica. Malacis, skaisti vārti un spēlējam tālāk.

Kā atzīmēsi pirmo vārtu guvumu?

Gan jau nosvinēšu. Bet ar komandu iesim pēc nākošajām uzvarām un vārtiem.

Kā kopumā vērtē šodienas spēli?

Ļoti patika kā mēs ar puišiem spēlējām. It īpaši labi bija pirmie divi periodi, kuros izdevās gūt daudz vārtus. Izpildījām trenera mērķus, uzdevumus un prasības, ko viņš bija nostādījis pirms spēles sākuma.

Pirmie vārti tika gūti jau 26. sekundē, kā tie ietekmēja spēles gaitu?

Bija jūtamas ļoti labas emocijas uz soliņa. Mēs sapratām, ka spēle ir aizgājusi un bijām uz spēles viļņa.

Ko no šīs spēles vajadzētu paņemt uz nākamo?

Noteikti emocijas un skaidru prāts, lai katrs, izejot laukumā, saprot kas ir jādara.