23. septembrī tika aizvadītas trīs regulārās sezonas spēles

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 23.09.2020

Šodien tika aizvadītas trīs OHL spēles. 19:00 HK “Dinaburga” Daugavpilī uzņēma HK “Prizma/IHS”, 19:15 Mogo ledus hallē tikās komandas HK “Mogo/LSPA” un HS “Rīga”, savukārt Jelgavā, HK “Zemgale/LLU” spēkiem mērojās ar HK “Olimp/Venta 2002” komandu.

Pirmajā spēlē starp HK “Dinaburga” un HK “Prizma/IHS” uzvaru izcīnīja viesu komanda ar rezultātu 0:5.

Jau spēles 37. sekundē HK “Dinaburga” pārkāpa noteikumus un saņēma divu minūšu sodu, kuru realizēt viesiem neizdevās. Abas komandas nopelnīja vēl pa vienam noraidījumam, tomēr tos nerealizēja pretinieku komanda. Spēles astotajā minūtē viesiem izdevās pārspēt mājnieku vārtsargu un panākt rezultātu 0:1. Vārtus guva Ričards Puriņš #18. Uzreiz pēc gūtajiem vārtiem mājnieki atkal pārkāpa noteikumus un saņēma divu minūšu noraidījumu, kuru, šoreiz, viesiem izdevās realizēt un panākt rezultātu 0:2 – Māris Jānis Graudiņš #25. Trešdaļas otrajā pusē spēle norisinājās bez gūtiem vārtiem.

Otrā trešdaļa arī iesākās ar vairākiem noraidījumiem, tomēr vienīgos vārtus šajā trešdaļā izdevās gūt 38. sekundes pirms perioda beigām. Puriņš #18 guva savus otros vārtus spēlē un panāca rezultātu 0:3.

Trešajā trešdaļā abas komandas nopelnīja divus divu minūšu noraidījumus, kurus nerealizēja. Spēles 49. minūtē viesi guva vēl vienus vārtus un panāca rezultātu 0:4 – Puriņš #18. Nedaudz vairāk kā divas minūtes pirms trešdaļas beigām HK “Prizma/IHS” guva vēl vienus vārtus, šoreiz precīzs bija Kristaps Riekstiņš #89, panākot rezultātu 0:5. Ar šādu rezultātu mačs arī noslēdzās.

Metieni: HK “Dinaburga” – 33, HK “Prizma/IHS” – 36.

Mogo ledus hallē uzvaru šodien izcīnīja komanda HK “Mogo/LSPA”.

Spēles astotajā minūtē noteikumus pārkāpa HS “Rīga”, tomēr vairākumu izmantot mājniekiem neizdevās. 10. minūtē arī HK “Mogo/LSPA” pārkāpa noteikumus un spēlēja skaitliskajā mazākumā, bet viesiem to izmantot neizdevās. Spēles 12. minūtē spēlējot četri pret četri mača pirmos vārtus guva Oskars Bārtulis #37, panākot HK “Mogo/LSPA” 1:0 pārsvaru. Nepilnu minūti vēlāk mājniekiem atkal izdevās pārspēt viesu vārtsargu, šoreiz precīzs bija Kārlis Čukste #15 – 2:0. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar pārkāpumu mājnieku izpildījumā.

Otrajā periodā HK “Mogo/LSPA” nopelnīja divus noraidījumus un otro noraidījumu viesi izmantoja. Nepilnas septiņas sekundes līdz trešdaļas beigām rezultātu 2:1 panāca Dāvis Orniņš #21.

Trešā trešdaļa iesākās ar HS “Rīga” noteikumu pārkāpumu, tomēr to mājniekiem realizēt neizdevās. 52. minūtē precīzs bija Klāvs Veinbergs #27, panākot rezultātu 2:2. Nepilnas sešas minūtes vēlāk mājnieku rindās vārtus guva Jānis Straupe #7. Nedaudz vairāk kā divas minūtes pirms beigām mājnieki nopelnīja divu minūšu sodu, bet 7 sekundes līdz beigām mājnieki palika trijatā, tomēr vairākumu viesiem realizēt neizdevās un spēle noslēdzās ar rezultātu 3:2.

Metieni: HK “Mogo/LSPA” – 35, HS “Rīga” – 21.

Trešajā spēlē, kurā HK “Zemgale/LLU” uzņēma HK “Olimp/ Venta 2002” komandu,  pārāki izrādījās mājnieki un ar rezultātu 4:3 papildlaikā Izcīnīja uzvaru.

Spēles devītajā minūtē precīzs bija Ričards Bernhards #91, panākot rezultātu 1:0. Spēles 13. minūtē viesi pārkāpa noteikumus un šo iespēju izmantoja HK “Zemgale/LLU” gūstot otros vārtus -2:0. Šoreiz precīzs bija Kirils Tambijevs #90. Spēles 16. minūtē viesi nomainīja vārtsargu.

Otrais periods iesākās ar diviem noraidījumiem no mājnieku puses un vieno no viesu. Spēles 30. minūtē precīzs bija HK “Olimp/Venta 2002” komandas spēlētājs Maksims Širokovs un panāca rezultātu 2:1. Nepilnas trīs minūtes līdz beigām vārtus izdevās gūt Rustamam Begovam #7, panākot mājnieku pārsvaru 3:1, bet pēc 47. sekundēm viesi vienus vārtus atguva. Precīzs bija Nikolajs Jeļisejevs #69, panākot rezultātu 2:3.

Trešā trešdaļa iesākās ar Mājnieku noraidījumu, kuru viesi nerealizēja. Komandas katra nopelnīja vēl pa diviem noraidījumiem. Tikai pēdējo vairākumu, 43. sekundes līdz spēles beigām, viesiem izdevās realizēt, panākot rezultātu 3:3 – Georgijs Pujacs #81. Trešā trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu.

Papildlaika otrajā minūtē savus otros vārtus spēlē guva Begovs #7, panākot rezultātu 4:3.

Metieni: HK “Zemgale/LLU” – 29, HK “Olimp/Venta 2002” – 31.

Šobrīd līgas tabulā kā pirmie ierindojas HK “Liepāja” ar četrām uzvarām četrās spēlēs, savukārt, ar septiņiem punktiem otro vietu ieņem HK “Olimp/Venta 2002”. Pa sešiem punktiem ir komandām HK “Mogo/LSPA” un HK “Zemgale/LLU”. Trīs punktus ir ieguvušas komandas HK “Prizma/IHS” un HS “Rīga”, bet pagaidām ar nulle punktiem tabulas pēdējā vietā ierindojas HK “Dinaburga”.