16. septembra mačos uzvaras izcīnīja Liepāja un Mogo/LSPA

Optibet Hokeja līga | optibethokejaliga.com 17.09.2020

HK "Liepāja" Daugavpilī ar 6:2 (2:0, 3:0, 1:2) pieveica Daugavpils "Dinaburgu".

Uzvarētāju labā vārtus guva Rihards Ričards Fomins, Bruno Zabis, Raivo Freidenfelds, Kristers Freibergs, Egils Kalns un Linards Mazurs-Mago, bet mājiniekiem - Vadims Vabiščevičs un Māris Ļeščovs.

Fomins un Zabis pārspēja mājinieku vārtsargu Maksimu Čmutovu pirmās trešdaļas sākumā, bet otrā perioda sākumā ar vēl diviem precīziem raidījumiem Freidenfelda un Freiberga izpildījumā liepājnieki praktiski nodrošināja uzvaru.

Mājinieki pēc 0:5 divus vārtus atguva, turklāt Vabiščevičs izcēlās mazākumā.

Trešā perioda sākumā Romāns Ņekļudovs viesu rindās par grūšanu apmalē nopelnīja 2+10 soda minūtes, bet komandas uzsāka noraidījumiem bagātu periodu, abas kopā trešdaļā sakrājot 36 soda minūtes. Visā spēlē uz abām komandām kopā 58 soda minūtes, no kurām viesu kontā 28 minūtes.

Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Artjoms Pankevičs mājinieku un Klāvs Plānics - viesu rindās.

Citā mačā "Mogo/LSPA" mājās ar 6:0 (2:0, 3:0, 1:0) pārspēja "Prizma/IHS" vienību.

Divus vārtus guva Roberts Šremps, pa vieniem - Jānis Ozoliņš, Jānis Straupe, Kārlis Čukste un Edgars Kurmis. Vārtos visus 16 pretinieku metienus atvairīja Henrijs Ančs.

Ozoliņš un Straupe vārtus pirmā perioda nogalē guva 84 sekunžu laikā, bet divus pēdējos "golus" iemeta Šremps.

Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīts Šremps un Dāvis Straupe.

Nākamā spēle OHL ceturtdien, kad Hokeja skola "Rīga" uzņems "Olimp/Venta 2002".

Turnīra tabulas vadībā ar sešiem punktiem trijos mačos ir "Liepāja", kurai ar četriem punktiem tikpat spēlēs seko "Mogo/LSPA". Pa diviem punktiem ir "Zemgale/LLU", "Olimp/Venta 2002" un Hokeja skolas "Rīga", bet bez punktiem palikusi Daugavpils "Dinaburga" un "Prizma/IHS".